Šeduva. Sukvietė pabūti kartu

Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Romualda Pranskietienė sveikina susirinkusius į renginį.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos narė Irmina Beneševičiūtė rašo apie nuoširdų renginį.

Šiltas pavasaris pakvietė visus susiburti į renginį „Pabūkime kartu“ Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijoje. Visus susirinkusiuosius ir svečius pasveikino draugijos pirmininkė Romualda Pranskietienė. Ji priminė, kad gegužės mėnesį yra ir Motinos, ir Šeimos diena. Šeima, artimieji kiekvienam yra didžiulė dovana. Šeimose ugdomos vertybės ir meilė artimam, išmokstama sutikti negandas ir spręsti iškilusias problemas.

„Šis renginys paskatino pabūti visus bendrystėje. Tikiu, kad kultūriniai renginiai turi didelę naudą neįgaliesiems“, – sako R. Pranskietienė.

Atvyko į draugiją ir svečių – Šiaulių regiono Pakruojo rajono aklųjų ir silpnaregių sąjungos ansamblis „Varsa“ (vadovas Gintautas Gvazdauskas). Jis pradėjo koncertinę programą. Ansamblis pristatė savo naująjį repertuarą. Svečiai paskaitė eilėraščių, taip pat ir šmaikščių, pakruojietiška tarme. Šie sulaukė nemažai aplodismentų.

Šeduvos bibliotekininkė Regina Juknienė paskaitė ištraukų iš Bruno Ferrero knygos „Svirp­lio giesmė“ ir eilėraščių sielai apie gyvenimą. Šventės dalyviams dainų padovanojo ir du Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos duetai (jų vadovė Evelina Stalgienė). Renginio metu pirmininkė pasidžiaugė, kad Aldonos Daukšienės ir E. Stalgienės duetas dalyvavo dainų konkurse „Pavasario melodijos – 2018“ ir laimėjo antrą vietą.

Tai buvo nuoširdi šventė. Renginys sutelkė bendrystei. Šventės dalyviai ir svečiai pasivaišino šeimininkių keptais naminiais pyragais ir saldumynais.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt