Širvintos. Per susirinkimą skambėjo daug padėkos žodžių

Scenoje – Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Viltis“.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Širvintų rajono neįgaliųjų draugija informuoja apie neseniai įvykusį ataskaitinį susirinkimą.

Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos nariai rinkosi į miesto kultūros namų salę, kurioje vyko Neįgaliųjų draugijos narių ataskaitinis susirinkimas. Pirmiausia tylos minute buvo pagerbti į amžinybę išėjusių draugijos narių atminimas. Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Maslinskienė pateikė išsamią metų veiklos ataskaitą. Revizijos komisijos pirmininkė Danutė Pavasarienė pateikė revizijos komisijos patikrinimo aktą už ataskaitinį laikotarpį.

Susirinkimo dalyvius pasveikino Širvintų rajono savivaldybės direktorė Ingrida Baltušytė-Čet­rauskienė, merės patarėja Janina Greiciūnaitė, rajono tarybos narė Daiva Puzinienė, savivaldybės viešųjų ryšių atstovė Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė. Draugijos tarybos narys Arvydas Miselis pasidžiaugė tarybos narių sutarimu ir linkėjo visiems sveikatos bei tarpusavio supratimo. Trečiojo amžiaus universiteto atstovės Levutė Vitienė ir Regina Kuorienė pasidžiaugė glaudžiu bendradarbiavimu. Neįgaliųjų draugijos pirmininkė dėkojo LND administracijai, Širvintų savivaldybės vadovybei ir darbuotojams už rūpestį neįgaliųjų bendruomene.

Dėkota Neįgaliųjų drau­gijos tarybai už darnų darbą, pavaduotojai Anastazijai Stakauskienei, projektų vykdytojams Aldonai Kavaliukienei ir Donatui Paupliui – už tai, kad visą savo energiją atiduoda neįgaliųjų bendruomenei. Padėkos žodžiai skambėjo ir mūsų pasididžiavimui ansamblio „Viltis“ vadovei Nijolei Vitkauskaitei, muzikantui Jonui Romaškai ir visiems dainininkams.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt