Druskininkai. Atidavė pagarbą šeimai

Šventės aprangos kodas buvo tautinis drabužis arba lietuviškas akcentas.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Bendrijos „Druskininkų viltis“ pirmininkė Loreta Sadauskienė rašo apie gegužės pabaigoje Jaunimo užimtumo centre įvykusį renginį, skirtą Mamos ir Šeimos dienai paminėti.

Šventės aprangos kodas buvo tautinis drabužis arba lietuviškas akcentas. Renginio pradžioje perskaitytas eilėraštis „Mano šeima“ visiems priminė, kad šeima kiekvienam žmogui yra labai svarbi. Ją reikia branginti, tausoti ir saugoti. Na, o šeima prasideda nuo mamos. Dienos užimtumo centro darbuotojos, vaikai ir jaunuoliai deklamavo gražias eiles apie mamos širdį, nuolatinį jos rūpestį, švelnumą, nuoširdumą, darbštumą.

Nuoširdžiausius sveikinimus išsakė ir dovanas įteikė Druskininkų savivaldybės Socialinės paramos skyriaus atstovės Bronė Petrikienė ir Edita Grigienė. Prie sveikinimų prisidėjo Neįgaliųjų draugijos pirmininkas Raimundas Tenenis. Jaskonių ir Naujasodės kaimų bendruomenės atstovai įteikė rožės krūmą – taip prisidėjo prie gėlių sodinimo tradicijos. Tarybos narė Laura Gardziulevičienė padėkojo užimtumo centro darbuotojoms, kurios yra ne tik savo vaikų, bet ir visų viltiečių mamos.

Šventės staigmena tapo „Vilties“ teatro grupės muzikinis spektaklis „Mums Lietuvoje gera“. Pagrindiniai spektaklio veikėjai – kukli lietuviška šeima. Šeimoje dukrų visas pulkas, o dar nė viena netekėjusi. Bet staiga atjoja jaunas bernelis. Pririšęs žirgą, dairosi, kokia tvarka šiame ūkyje. Žirgas pamuisto galvelę ir išmindžioja rūteles. Iš viso būrio tik viena mergina išbėga rūtelių gailėti. Bernelis lietuvaitei pasiūlo ne tik savo ranką, širdį, bet ir aukso žiedelį.

Vėliau visoms mamoms skambėjo daina „Tu numegzk man, mama, kelią“ ir buvo įteikta po simbolinį gėlės žiedą.

„Vilties“ bendrijos nariai turi gražią tradiciją – pasodinti gėlę. Šiais metais tai padarė bendruomenės atstovė Aldona – ji kieme pasodino rožę.

Grojo Jaskonių ir Naujasodės kaimų kapela „Malūnėlis“.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt