Plungė. Prasmingas susitikimas su rašytoju pozityvistu

Plungiškiai susitiko su rašytoju Jeronimu Lauciumi.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Telšių apskrities sergančiųjų nervų-raumenų ligomis asociacijos pirmininkė Genovaitė Razbadauskienė „Bičiulystei“ atsiųstame laiške pasidalijo įdomaus susitikimo įspūdžiais.

Kiekvienas susitikimas, pabendravimas su apsilankiusiais Telšių apskrities sergančiųjų nervų-raumenų ligomis asociacijoje (Plungėje) lektoriais būna kažkuo ypatingas. Šį kartą mūsų nariams gilų įspūdį paliko susitikimas su rašytoju pozityvistu, Lietuvos ,,Žinijos“ draugijos Pozityvistų klubo steigėju Jeronimu Lauciumi. Lektorius įtaigiai kalbėjo apie aktyvų žmogaus dalyvavimą tiek dvasinės, tiek fizinės sveikatos stiprinimo procese, apie egoterapiją, kaip rūpestį savimi, apie minčių energiją, emocijų valdymą.

Mums svarbu ne tik gauti teorinių žinių, bet ir pritaikyti jas praktiškai. Būtent tai lektorius pagal savo sukurtą metodiką ir akcentavo. Ypatingą įspūdį mums paliko jo mintys apie gyvenimo energiją, jos generavimą, akumuliavimą ir panaudojimą savivertės, gyvenimo prasmės pajautai, emociniam pozityvumui.

Klausytojai galėjo užduoti konkrečių klausimų, taip pat įsigyti rašytojo psichoterapinių knygučių „Jei Tau pasaulis šaltas – sušildyk jį“, „Tu vienintelis gali“ ir kt.

Nuoširdus bendravimas tęsėsi net kelias valandas. Išsiskyrėme lyg seni pažįstami, įgavę naujos energijos.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt