Širvintos. Varžėsi rajono neįgalieji sportininkai

Širvintiškiai varžėsi sporto šventėje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Maslinskienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi sporto šventės įspūdžiais.

Širvintų rajono neįgaliųjų draugija gegužės pabaigoje visas rajono organizacijas, dirbančias su neįgaliaisiais, sukvietė į sporto varžybas. Parungtyniauti susirinko Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro, bendrijos „Lemties bičiuliai“, Vilniaus ir Alytaus regiono aklųjų ir silpnaregių bendrijos ir Neįgaliųjų draugijos sporto entuziastai.

Susitikimas buvo labai šventiškas. Sveikindama šventės dalyvius Širvintų rajono administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė pasidžiaugė, kad savivaldybės parama padeda tęsti gražią rajono neįgaliųjų sporto žaidynių tradiciją. Ji dėkojo organizatoriams Neįgaliųjų draugijai ir Širvintų sporto centrui, visiems susirinkusiems už optimizmą ir bendruomeniškumą. Taip pat sportininkus pasveikino sporto mokyklos direktorė Alina Zapolskienė, Neįgaliųjų draugijos tarybos narė, pirmininkės pavaduotoja Anastazija Stakauskienė ir kiti. Šventėje dalyvavo „Atžalyno“ progimnazijos direktorė Daiva Klimienė, kuri daugelį metų leidžia neįgaliesiems sportuoti šioje mokykloje, ilgametis sporto entuziastas mokytojas Leonas Vaicekauskas ir visas būrys teisėjų .

Visus sporto varžybų dalyvius savivaldybė apdovanojo knygomis, neįgalieji džiaugėsi pasiekimais, gautais apdovanojimais, medaliais. Visus linksmino muzikos mokyklos atlikėjai bei Neįgaliųjų draugijos ansamblio „Viltis“ muzikantai Jonas Romaška ir Pranas Vrubliauskas.

Po visų apdovanojimų vaišinomės koše, arbata ir saldumynais. Šventės dalyviai ilgai nesiskirstė, šnekučiavosi, bendravo prisimindami malonias akimirkas.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt