Pagėgiai. Draugijoje ir mokomės, ir bendraujame

Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos moterys mokėsi vilnos vėlimo technikos.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos narė Bernarda Ežerskienė laiške „Bičiulystei“ pasakoja apie aktyvią organizacijos veiklą.

Vieną karštą birželio dieną Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos užimtumo kambaryje šurmuliavo būrelis moterų. Jas čia sukvietė saviraiškos ir kūrybos lavinimo vadovė Rasa Baranauskaitė. Moterys panoro išmokti vilnos vėlimo technikos ir nusivelti žiemai šiltas šlepetes. Tai kruopštus ir daug fizinių jėgų reikalaujantis darbas. Moterys dailiai klojo vilnelę, trynė, gniaužė, formavo ir rezultatas išėjo tikrai geras: visų rankose puikavosi įvairiaspalvės šlepetės. Dar reikės jas papuošti, o tada beliks laukti žvarbios žiemos. Be šlepečių dar esame vėlę sages, karolius, pirties kepures, šalikus.

Užimtumo veikla draugijoje vyksta ištisus metus. Mes darome įvairias gėles, papuošalus iš atlaso, bižuteriją, piname dėžutes, krepšelius, komponuojame paveikslėlius, iš gamtinių medžiagų darome kalėdinius, velykinius vainikėlius ir daug kitų dalykų. Dabar ruošiamės tapyti ant šilko. Pasigaminsime lengvų spalvingų šalikėlių sau ir draugams. Visų šių darbų mus moko jau minėtoji Rasa.

Mes ne tik dirbame, bet ir dalyvaujame Lietuvos neįgaliųjų draugijos renginiuose, mugėse, vykstame į ekskursijas, kartu švenčiame įvairias šventes. Turime moterų ansamblį, kuris dalyvauja neįgaliųjų šventėse, kviečiamas į įvairius renginius.

Kaip gerai, kad yra tokia draugija: čia galima daug ko išmokti, pasigaminti norimą daiktą, o svarbiausia – galima pabendrauti.

Visa tai padeda neįgaliesiems išreikšti save, lengvesnė tampa neįgalumo našta.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt