Radviliškis. Suvienijo regioninė neįgaliųjų sporto šventė

„Bočios“ žaidimo komandos prizininkai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė informuoja apie neseniai įvykusią sporto šventę.

Į Radviliškio sporto areną buvo gausiai susirinkę neįgalieji iš kaimyninių ir atokesnių rajonų. Šiemet pas mus atvyko apie 150 žmonių, kurie atstovavo 12 komandų: Pasvalio diabeto klubui „Sveikata“, Pasvalio, Pakruojo, Kelmės, Radviliškio rajonų ir Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijoms, Rokiškio rajono neįgaliųjų klubui „Olimpija“, Radviliškio dia­beto klubui „Likimas“, Šiaulių miesto neįgaliųjų sporto klubui „Entuziastas“, Radviliškio dienos užimtumo skyriui, Kuršėnų sporto klubui „Atgaiva“. Jau keletą metų pas mus atvažiuoja nemaža grupė iš kaimyninės Lat­vijos Bauskės miesto. Su latviais mus sieja artima draugystė.

Visus susirinkusiuosius pasveikino draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė. Rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis įteikė didžiulį šakotį, palinkėjo sveikatos, optimizmo, geros nuotaikos, o po mūsų renginio visus dalyvius pakvietė į petankės aikštelės atidarymą. Varžybų teisėjus pristatė Švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriaus vedėjas A. Savickas.

Tradiciškai daugiausia dalyvių panoro varžytis smiginio ir nesudėtingoje „Kopėčių“ rungtyje. Tarp neįgaliųjų labai populiarus bočios žaidimas. Šiemet į jį užsiregistravo 20 komandų. Daugiausia laiko užtruko išaiškinti stipriausius šaškininkus.

Susumavus visų dalyvių rezultatus, pirmoji komandinė vieta atiteko Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubui „Atgaiva“. Kuršėniškiai, kaip ir Radviliškio rajono neįgaliųjų draugija, pelnė po 10 medalių ir surinko po 136 taškus, bet „Atgaiva“ užėmė 4 pirmąsias vietas, o radviliškiečiai tik 3. Trečia komandinė vieta atiteko Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijai.

Mūsų šachmatininkai Regina Gelumbauskienė ir Sigitas Puodžiukas užėmė trečiąsias vietas. Gerai sekėsi ir „Kopėčių“ rungtis – Birutė Tamonienė ir Stasys Astrauskas buvo pirmi, o Kazimieras Jurgaitis už­ėmė antrą vietą. Mėtant baudas Gintautas Zakšauskas buvo antras, o Petras Rudžianskas pasipuošė bronzos medaliu. Kimštinio kamuolio metimo rungtyje Viačeslavas Kostiukevičius liko ant­ras, rankų lenkimo čempio­ne tapo Irena Vilniuvienė. Po ilgų ir įtemptų kovų mūsų vyrų bočios komanda (S. Astrauskas, P. Rudžianskas ir Č. Turčinskas) užėmė antrąją vietą.

Buvo smagu susitikti su senais draugais, pasidalyti įspūdžiais. Gavome ne vieną kvietimą į kitų draugijų organizuojamas varžybas. Sporto sezonas įsibėgėja.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt