Širvintos. Ko vienas negaliu, kartu mes galim viską

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laišką „Bičiulystei“ atsiuntusi Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Maslinskienė džiaugiasi geranoriškais žmonėmis, organizacijos pagalbininkais.

Gyvenimas namuose – puiki išeitis tiems, kurie dėl sveikatos negali pasirūpinti savimi, bet nori gyventi pažįstamoje, artimoje aplinkoje. Žmonės, patekę į bėdą, sulaukia pagalbos iš įvairių institucijų. Socialinė tarnyba patenkina pirminius poreikius, čia galima gauti paramą.

Esame dėkingi jums, dovanojantiems širdies gerumą ir meilę tiems, kuriems labiausiai reikia – žmonėms su negalia. Jūsų parama, supratingumas, jautrumas, didelės širdys ir gražios sielos mūsų bendruomenės nariams padeda jaustis stipriems ir reikalingiems.

Maistas, drabužiai, avalynė, įvairūs kasdienio naudojimo daiktai būtini kiekvienam, bet ne visi gali juos nusipirkti.

Geranoriškos mūsų Neįgaliųjų draugijos šeimos – Nijolė ir Petras Motiejūnai, Regina Stakauskienė, Antanina Drazdienė, Vida Lipinskienė, Kristina Buinickaitė, Neringa Lesienė ir Regina Ambrazienė, Regina Kvaselienė, Neringa Buinickienė dalijasi tuo, kuo tik gali, kad praskraidintų kasdienybę kitiems.

Sakoma, kad žmogus iš prigimties yra linkęs duoti, o ne imti. Duodami ne prarandame, o įgyjame. Širvintų rajono neįgaliųjų bendruomenė dėkinga KB „Grybai LT“ vadovei Vilmai Rutkauskienei ir kolektyvui už jų pagamintą ir su neįgaliųjų bendruomenės nariais pasidalytą produkciją. Tikime, kad mūsų bendradarbiavimas turi prasmę, kaip kiekvienas geras darbas ar malda.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas