Marijampolė. Kelionės suartina ir praplečia akiratį

Apsilankymas Delfinariume paliko ilgam įsimintinų įspūdžių.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Aldona Kalinauskienė pasidalijo įdomios kelionės įspūdžiais.

Gausus būrys Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijos narių, vadovaujami pirmininkės Linos Ežerinskienės, išsiruošė į gražią ir turiningą kelionę. Keliauti šios draugijos nariai labai mėgsta, nes išvažiuoti iš savo įprastos aplinkos ir įdomu, ir naudinga.

Šį kartą ekskursijos maršrutas vedė į Klaipėdą. Aplankėme Lietuvos jūrų muziejų, stebėjome delfinų pasirodymą. Reginys abejingo nepaliko nė vieno, daugelis marijampoliečių pirmą kartą pamatė delfinų ir jų trenerių programą. Labai patiko ir Jūrų muziejaus ekspozicija bei akvariumai.

Dar aplankėme Klaipėdoje įsikūrusį Laikrodžių muziejų, pasivaikščiojome senamiestyje. Keliauninkų nuotaika buvo puiki, ir oras pasitaikė labai tinkamas tokiai išvykai.

Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijos nariai šiemet planuoja ir daugiau ekskursijų, kitokių laisvalaikio praleidimo priemonių. Kai nesi užsidaręs vien tik savo pasaulyje, kai nori naujų įspūdžių, tada ir ligos ne taip spaudžia, ir vienat­vė neslegia. Bendruomeniškumas – stipri įvairių negalių prevencijos priemonė.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt