Kupiškis. Sporto varžybos – gerų įspūdžių šaltinis

Bočios rungties akimirkos.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kol vasara, reikia naudotis šilumos, giedros, saulės teikiamais malonumais. Ir dalytis bendravimo džiaugsmu. Tokių lūkesčių vedini jau kelias vasaras iš eilės Kupiškin suvažiuoja įvairių Aukštaitijos rajonų negalią turintys žmonės dalyvauti sporto varžybose.

Jas inicijuoja Kupiškio krašto žmonių su negalia sąjunga, prisideda pagalbininkai – P. Matulionio progimnazija, pedagogai, Kupiškio meno mokykla, rajono savivaldybė. Mokytojai teisėjauja, meno mokyklos auklėtiniai palinksmina trumpu koncertu, valgyklos darbuotojos paruošia arbatos, kavos, saldžių vaišių. Pasveikinti dalyvių atvyksta rajono meras Dainius Bardauskas.

Renginys yra vienas iš daugelio neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą neįgaliųjų organizacijų vykdomų projektų. Šiemet sulaukta bičiulių iš Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos, Kaišiadorių ir Kupiškio rajonų neįgaliųjų draugijų, Panevėžio krašto neįgaliųjų sąjungos, Aukštaitijos regiono išsėtinės sklerozės asociacijos Rokiškio skyriaus, Lietuvos aklųjų ir silp­naregių sąjungos narių kupiškėnų. Vykusiose smiginio ir bočios varžybose geriausiai sekėsi kėdainiškiams, kaišiadoriečiams ir šeimininkams kupiškėnams. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais. Viena iš renginio organizatorių, projektų vykdytoja Palma Skrebienė džiaugėsi renginio pagalbininkais ir gražiu oru. Visi atsisveikindami linkėjo sugrįžti čia ir kitąmet.

Valius DOMANTAS
Autoriaus nuotr.

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt