Alytus. Bendravimas – geriausia savirealizacija

Susitikimas su gydytoju Antanu Strazdu.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiškelyje Ramutė Udrakienė papasakojo apie Alytaus „Artrito“ klubo veiklą.

Mūsų „Artrito“ klubas vienija vyresnio amžiaus žmones. Čia atsiveriame naujiems potyriams, imamės įvairios veik­los, čia mūsų gyvenimas įgauna prasmę.

Šiemet „Artrito“ klubas vykdo Alytaus miesto savivaldybės finansuojamą projektą „Aš galiu“. Vykusiuose užsiėmimuose mokėmės atlikti savimasažą. Segantiesiems artritu masažas atpalaiduoja kūną ir numaldo skausmą, padeda atsikratyti daugelio nemalonių pojūčių.

Šiemet su mumis bendravo įvairių sričių medikai, buvome susitikę su Alytaus socialinės paramos skyriaus darbuotojomis, kurios atsakė į mums rūpimus klausimus.

Per šį pusmetį įvyko daug renginių, švenčių. Į Lietuvos 100-mečio minėjimo vakaronę susirinko gausus būrys klubo narių. Tarybos narė Z. Bekešienė ją pradėjo pasakojimu apie šios datos svarbą, į jį įpynė ir poetų žodžių apie meilę tėvynei, gimtam kraštui, žmogui. Sugiedoję „Tautišką giesmę“ visi apsikabinome, linkėjome vieni kitiems sėkmės, sveikatos. Laimė būti tokiame šviesa ir gerumu spinduliuojančiame susitikime.

Paminėjome ir kitas mums svarbias datas: Kovo 11-ąją, Motinos dieną, surengėme velykinę vakaronę. Visus renginius lydėjo muzika, kuria džiugino klubo ansamblis, vadovaujamas G. Bartnykienės. Organizuojant renginius, mokymus aktyviai dalyvauja ir patalpų bei aplinkos priežiūra rūpinasi klubo nariai R. Kasparavičienė, B. Merkininkienė, L. Ryliškis.

Lankėme pasiligojusius, sunkiai judančius klubo narius. Už tokį bendravimą, skambučius dėkingos O. Kavaliauskienė, M. Sinkevičienė, B. Dzenkauskienė, D. Urbanavičienė ir kiti klubo nariai.

Išvykomis ir kelionėmis klube rūpinasi Z. Bekešienė Ir V. Prieskienis. Keliavome į Druskininkus, prie ežerų ir jūros.

Negalią turintys žmonės geriausiai save realizuoja užsiimdami patinkančia veikla, bendraudami, dalydamiesi patirtimi. Kasryt pakirdę ištarkite: „Šiandien man teko laimė nubusti. Esu gyvas. Gyvenu nuostabų gyvenimą ir neketinu jo švaistyti veltui. Ketinu visą savo energiją skirti saviugdai, tam, kad visa širdimi suartėčiau su kitais žmonėmis.“

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt