Širvintos. Ilgamečiam kolegai – nuoširdūs žodžiai ir gėlės

Draugijos nariai atsisveikino su ilgamečiu darbuotoju.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos atsiųstame laiškelyje skaitome apie atsisveikinimą su kolega.

Širvintų rajono neįgaliųjų draugijoje tą dieną buvo didelis sujudimas. Neįgaliųjų draugijos tarybos nariai, ansamblio „Viltis“ muzikantai ir choristai, kolegos atsisveikino su vairuotoju Donatu Paupliu. Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Maslinskienė apgailestavo, kad tenka atsisveikinti su didelę patirtį turinčiu, su kiekvienu neįgaliųjų bendruomenės nariu nuoširdžiai bendravusiu darbuotoju. Jis draugijoje dirbo jau 10,5 metų. „Tai darbuotojas, su kuriuo visą laiką buvo lengva dirbti. Gaila, kad tenka pasakyti „dėkui už gerą darbą“, – mintimis dalijosi pirmininkės pavaduotoja Regina Stakauskienė, įteikdama D. Paupliui puokštę gėlių. Susirinkusieji dėkojo vairuotojui už nuoširdų darbą, už gerus žodžius bendraujant su neįgaliųjų bendruomenės nariais. Pirmininkė S. Maslinskienė jam įteikė padėką ir padovanojo trumpą kelionę į Birštono sanatoriją.

„Man jūs visi tapote šeimos dalimi per tiek metų“, – mintimis su neįgaliųjų bendruomenės kolegomis dalijosi Donatas. Pašnekovas neslepia, kad jo užtarnautu poilsiu ypač džiaugiasi šeima – pagaliau liks daugiau laiko bendrauti su vaikais ir anūkais. „Manau, nereikia galvoti, kad išėjus iš darbo baigiasi gyvenimas. Svarbu turėti sveikatos ir rasti širdžiai mielų užsiėmimų“, – kalbėjo optimistinio požiūrio į gyvenimą nestokojantis D. Pauplys.

Taip jau sutapo, kad tą pačią dieną savo gražų jubiliejų šventė draugijos ansamblio choristė Irena Rinkevičienė. Mielai Irenai kolegos irgi linkėjo daug sveikatos, skambių dainų ir įteikė puokštę gėlių.

Pasveikintas ir tuo metu savo vardines šventęs ir vairuotoju pradėjęs dirbti Vladas Zujis.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas