Akmenė. Kelionė į Molėtus

Akmenės neįgalieji aplankė vaizdingas Molėtų apylinkes.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narė Albina Balodienė „Bičiulystės“ skaitytojus informuoja apie įdomią išvyką.

Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos nariai keliavo po Molėtų kraštą. Pirmiausia apsilankėme Balninkų kultūros centre ir apžiūrėjome Stiklo muziejų. Apie Balninkų istoriją įdomiai papasakojo šių namų šeimininkė Jurgita. Išklausėme edukacinę paskaitą apie aukštaičių valgius. Patys dalyvavome gaminant ir degustuojant aukštaitiškus koldūnus.

Prisiragavę koldūnų, nuvykome į Molėtus – apėjome ežerų pakrantes, aplankėme Skulptūrų parką. Molėtų turizmo ir verslo centre žiūrėjome virtualią edukacinę prog­ramą „Molėtai kitaip“...

Visi pilni įspūdžių išvykome į Lietuvos etnokosmologijos muziejų. Prikaustę žvilgsnius klausėmės ten dirbančių darbuotojų pasakojimų apie galaktikas, žvaigždes, žvaigždynus bei planetas...

Aplankėme šalia Molėtų esantį apžvalgos bokštą. Ne kiekvienas išdrįso užlipti iki bokšto viršuje esančios apžvalgos aikštelės. Nugalėti baimę buvo verta – nuo apžvalgos aikštelės atsiveria nuostabūs vaizdai!

Nuoširdžiai dėkojame Neįgaliųjų draugijos pirmininkei Zofijai Švažienei bei Vidai Veignorienei už nuostabią kelionę. Taip pat dėkojame rėmėjams.

Grįžome vėlai ir pavargę, bet laimingi...

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas