Širvintos. Susitikome su JAV oro pajėgų ansambliu

JAV karinių oro pajėgų ansamblio „Wings of dixie“ muzikantai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laiškelį „Bičiulystei“ atsiuntusi Širvintų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Maslinskienė pasidžiaugė išskirtinių svečių viešnage.

Miesto šventė – tai pa­sididžiavimas gimtuoju kraštu, jo tradicijomis. Tik per tokias šventes ir tegalime pajusti nematerialaus kultūros paveldo dvasią. Į miesto šventės saviveiklininkų būrį įsiliejo ir Neįgaliųjų draugijos kolektyvas „Viltis“. Tūkstantinės minios žiūrovai negailėjo aplodismentų už jo atliktus muzikinius kūrinius.

Kitą dieną į kultūros centro salę rinkosi Trečiojo amžiaus universiteto ir neįgaliųjų bendruomenės nariai. Tai buvo ne kasdienis įvykis, o Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui skirtas susitikimas su JAV karinių oro pajėgų ansamblio „Wings of dixie“ dalyviais.

O koks susitikimas be lietuviškos muzikos puoselėtojo ir entuziasto, garbingus iš už Atlanto atvykusius svečius ir saviškius pasitikusio Neįgaliųjų draugijos ansamblio „Viltis“ muzikantų muzikanto, muzikos kūrėjo Jono Romaškos?.. Šį žmogų pažįsta ne tik gimtasis rajonas, respublika, bet ir užsienio šalys.

Susitikimas su „Wings of dixie“ ansambliu buvo šiltas ir nuoširdus. Skambėjo lietuviška muzika, kuriai pritarė salės dalyviai. Bendravimas, įspūdžiai, geros emocijos ilgai išliks mūsų atmintyje ir nuotraukose.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt