12
A, Lap
10 Nauji straipsniai

Jurbarkas. Per seniūnijas keliaujantys susitikimai

Jurbarko rajono neįgalieji prie Šv. Jurgio bažnyčios Eržvilke.

Bendruomenių veikla
Nustatymai

Laiškelį „Bičiulystei“ atsiuntusi Janina Pranaitienė papasakojo apie tradicinį kasmetinį rajono neįgaliųjų susitikimą.

Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijos organizuojami metiniai susitikimai „Pabūkime kartu“ kasmet vyksta vis kitoje rajono seniūnijoje. Šiais metais visi rinkosi į Eržvilką.

Renginys prasidėjo Šv. Jurgio bažnyčioje aukotomis šv. mišiomis. Vėliau visi rinkosi į Eržvilko kultūros centrą, kur linksmomis dainomis svečius pasitiko Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis „Draugystė“ su vadovu Valdu Žemaičiu.

Į Eržvilką neįgalieji suvažiavo iš įvairių Jurbarko rajono seniūnijų ir miesto. Sulaukėme ir garbių svečių. Atvyko Seimo narys Ričardas Juška, jo padėjėja Liudmila Norkaitienė, rajono meras Skirmantas Mockevičius, administracijos direktorė Vida Rekešienė, Socia­linės paramos skyriaus vedėja Laima Gardauskienė.

Atvyko ir Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Dulkytė kartu su ansambliu „Kvietkelės“. Kaip tikri šeimininkai svečiais rūpinosi Eržvilko seniūnas Gintaras Kasputis, neįgaliųjų kuratorė Eržvilke Violeta Mockienė.

Pirmiausia susirinkusiuosius pasveikino ir daug gražių linkėjimų išsakė Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Vida Pieniutienė, kuri ir vadovavo visam renginiui. Garbūs svečiai linkėjo neįgaliesiems ištvermės ir sveikatos. Buvo perduotas ir renginyje negalėjusios dalyvauti Jurbarko rajono neįgaliųjų draugijos literatų klubo „Versmė“ vadovės Onutės Čirvinskienės sveikinimas.

Pasveikinti visi jubiliejus švenčiantys neįgalieji, jiems padovanota gėlių. Susirinkusiesiems koncertavo Eržvilko kultūros centro atlikėjai, šilutišklių ansamblis „Kvietkelės“.

Visi buvo pakviesti medžių pavėsyje pasivaišinti žuviene, o sugrįžus į salę savo atsineštomis vaišėmis pavaišinti draugus. Neįgalieji salėje maloniai bendravo, dainavo. Bendru sutarimu kitais metais neįgaliųjų susitikimą numatyta švęsti Jurbarkų seniūnijoje.

Pirmininkė V. Pieniutienė padėkojo visiems, prisidėjusiems prie šios šventės organizavimo. Ji pakvietė visus neįgaliuosius dažniau lankytis draugijoje, dalyvauti įvairiuose būreliuose, būti aktyvesniems ir atvykti į renginius.

 

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt