Rokiškis. Šventė subūrė neįgaliuosius iš daugelio rajonų

Šventėje netrūko dainų ir linksmybių.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Janina Žemaitienė laiške „Bičiulystei“ pasakoja apie Rokiškio rajono neįgaliųjų draugijos surengtą šventę.

Gražią rugpjūčio popietę Rokiškio rajono neįgaliųjų draugija, vadovaujama Algio Veikšio, sukvietė visas Lietuvos neįgaliųjų draugijas į sąskrydį „Pabūkim, pabūkim laimingi“, skirtą Lietuvos 100-čiui ir Rokiškio rajono neįgaliųjų draugijos 30-čiui paminėti.

Šventę pradėjo A. Veikšys, skambant Pandėlio vokalinio ansamblio dainai „Pabūkim, pabūkim laimingi“ pakeldamas Lietuvos trispalvę. Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis, Seimo narys Raimundas Martinėlis, Ramūnas Godeliauskas, Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Jelena Ivančenko, šv. Mato parapijos „Carito“ vadovė Dangira Šatienė. Rokiškio kaimiškosios seniūnijos seniūnė Dalia Janulienė įteikė Rokiškio vėliavą. Ji tuoj pat ir buvo iškelta.

Į šventę suvažiavo neįgaliųjų draugijų atstovai net iš 19-os rajonų: Grigiškių (Vilnius), Širvintų, Utenos, Zarasų, Visagino ir daug kitų. Ne tik patys sulėkė, bet atsivežė savo rankdarbių, muzikos kolektyvų. Visi sveikino rokiškėnus ir kitus susirinkusiuosius. Šventėje dalyvavo apie 300–400 žmonių. Renginys vyko nuostabiame gamtos kampelyje Birutės ir Jono Baltakių sodyboje Iciūnų kaime.

Sąskrydį paįvairino Birutės ir Virginijaus Dapkų ūkio augintiniai, kurie mielai pozavo šventės dalyviams. Akį džiugino Zarasų rajono Dusetų neįgaliųjų draugijos narės Daivos Stasiškienės rankdarbiai: sagės, rankinės, džemperiai. Nustebino kruopštūs kriaunietės Janinos Rudinskienės darbeliai. Daug gražių rankdarbių atsivežė Grigiškių neįgaliųjų draugijos narės ir daugelis kitų. Buvo galimybė gyvenimą pasaldinti Zubų bityno iš Panemunėlio medumi.

Šventės dalyvius pasitiko Rokiškio neįgaliųjų draugijos pirmininkas Algis Veikšys (centre).

Susirinkusiuosius, vienas už kitą gražiau grieždami ir dainuodami, linksmino Pandėlio vokalinis ansamblis, panevėžiečių „Juodvingė“, Rokiškio „Bočiai“, Visagino „Pušelė“, Ignalinos „Putinėlis“, rokiškėnų „Šypsena“, uteniškių „Vyturiai“ ir Juodupės „Juodupėla“.

Rokiškio rajono neįgaliųjų draugijos Kazliškio seniūnijos nariai svečius vanojo dūminėje pirtelėje ir vaišino pačių surinktų arbatžolių arbata.
Kad dalyviai būtų stip­rūs ir neišalktų, buvo vaišinami karštu daržovių troškiniu ir įvairiais sumuštiniais.

Laikas taip greit prabėgo, kad net nepastebėjome, kaip saulutė pakrypo vakarop. Pilni malonių įspūdžių, atsigavę nuo kasdienės rutinos, pabendravę su įvairiais žmonėmis, pasilinksminę grįžome namo. Labai dėkojame šventės organizatoriams ir visiems, kurie įdėjo daug triūso ir laiko, kad ši šventė būtų tokia nepakartojama.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt