Akmenė. Neįgaliųjų draugijai – 30 metų!

Į šventę susirinko didelis būrys Akmenės neįgaliųjų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narė Albina Balodienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi įsimintinos šventės įspūdžiais.

Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos 30-osios įkūrimo metinės paminėtos miesto aikštėje. Čia vyravo gera nuotaika, buvo pamiršti kasdienio gyvenimo rūpesčiai, skambėjo dainos... Gražios šventės nesugadino ir oras.

Šventę pradėjo Akmenės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Zofija Švažienė bei Akmenės padalinio vadovė Vida Veignorienė. Į sceną buvo pakviesti žmonės, 1988 metais steigę tuometinę invalidų draugiją: Zofija Paulikienė, Marytė Savickienė ir Anicetas Lupeika. Jie pasidalijo prisiminimais apie draugijos kūrimosi laikotarpį, apie tai, kas paskatino imtis iniciatyvos ir pasirašyti draugijos steigimo protokolą, papasakojo apie menką tuometinę neįgaliųjų veiklą.

Pristatydama Neįgaliųjų draugijos 30 metų veiklą, pirmininkė Z. Švažienė turėjo kuo pasidžiaugti: sparčiai auga įvairių paslaugų neįgaliesiems apimtys, neįgalūs žmonės važiuoja į pažintines keliones, dalyvauja sportinėse varžybose, įvairiose paskaitose.

Kokia gi šventė be svečių. Atvyko Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, administracijos direktorė Aromeda Laucienė, Seimo narys Valius Ąžuolas bei jo padėjėja Justina Jagminienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Alva Bacienė bei Lietuvos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Jelena Ivančenko.

Renginį vedė Akmenės kultūros namų vadovė Vitalija Žakienė.

Už ilgametį dalyvavimą draugijos veikloje daug narių buvo apdovanoti, kitiems padėkota. Akmenės rajono socialdemokratai šventės dalyviams dovanojo žirnių košės ir giros. Koncertavo svečiai iš Meškuičių ir Tauragės rajono neįgaliųjų ansamblis „Svaja“.

30-mečio šventė ilgai išliks dalyvavusiųjų atmintyje.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt