Utena. Kelionės prie jūros įspūdžiai

Prie jūros – pats geriausias poilsis.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Aušra Rimonienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi poilsio prie jūros akimirkomis. 

Liepos pabaigoje 46 Utenos neįgaliųjų draugijos nariai buvo išvykę į Šventąją prie jūros.

Laukiant autobuso girdėjosi linksmi balsai. Nežiūrint į tai, kad vienų rankose lazdelės, kiti – su ramentais ir vežimėliais, veidai švytėjo iš laimės ir noro greičiau pamatyti jūrą.

Važiavome komfortišku autobusu, kuris priklauso Lietuvos neįgaliųjų draugijos viešajai įstaigai „Vislida“. Svarbu, kad neįgaliesiems pritaikyti visi įrengimai.

Kambariai jau buvo paskirstyti iš anksto – ir tuo visi buvo patenkinti. Gyvenimo sąlygos VšĮ „Vislida“ poilsio namuose labai geros – yra visi patogumai, virtuvė, indai...

Laukė penkios dienos malonumų ir įspūdžių! Orai pasitaikė tokie geri, kokių nebuvo nei vienais metais. Jūra mus pasitiko su švelniomis bangomis, o saulė – su karštais spinduliais.

Per penkias dienas užteko laiko ne tik maudynėms ir saulės vonioms, bet ir kitoms pramogoms. Daugelis poilsiautojų aplankė Palangą. Iš Palangos bažnyčios bokšto apžvelgėme visą miestą. Po miestą važinėjome velomobiliu, aplankėme Gintaro muziejų. Poilsiautojai žiūrėjo filmus, lankė koncertus, vaikščiodami vakarais gatvėje klausėsi dainų.

Draugijos narė Zita Kulienė, kuri daugiausiai vaikšto su vaikštyne, džiaugėsi oru ir visa kelione, žmonių draugiškumu. Jos teigimu, šiais metais žmonės daugiau padeda, prilaiko vandenyje ar brendant per smėlį. Z. Kulienė patenkinta gera, suprantančia kambario drauge Zofija.

Važiuodami namo draugijos nariai džiaugėsi, kad tos penkios dienos praėjo prasmingai, sklandžiai, be bėdų, ligų ir nesusipratimų.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas