19
A, Lap
9 Nauji straipsniai

Kėdainiai. Spartakiadoje geriausiai sekėsi kėdainiečiams

Viena iš spartakiados rungčių - žvejyba.

Bendruomenių veikla
Nustatymai

Kasmet Kėdainių rajono paraplegikų asociacija organizuoja spartakiadą. Šiais metais buvo surengta jau dvyliktoji. Joje asociacijos nariai galėjo išbandyti savo jėgas žvejojimo, smiginio, šaudymo iš orinio šautuvo, figūrinio važiavimo neįgaliųjų vežimėliu ir 100 metrų sprinto rungtyse.

Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius džiaugėsi paraplegikų aktyvumu bei atkaklumu. Jis, atvykęs prie specialiai neįgaliesiems žvejoti skirto tvenkinio, atidarė spartakiadą. Kėdainių rajono paraplegikų asociacijos vadovė Alma Margevičienė pasidžiaugė, kad renginys sutraukia ne tik kėdainiečius, bet ir draugus iš kitų Lietuvos miestų – visi turiningai praleidžia dieną.

Kėdainių paraplegikų asociacijoje yra apie 120 narių, tačiau varžosi daugiausiai nariai senbuviai, branduolys, kurie sportinėse rungtyse save išbando ne pirmus metus. „Yra komandinės ir asmeninės įskaitos. Komandą sudaro keturi to paties rajono žmonės. Visi jie turi būti judantys tik rateliais. Šiais metais sulaukėme svečių iš Kauno, Kaišiadorių. Tačiau daugiausiai buvo kėdainiečių – buvo sudarytos trys komandos, būta ir pavienių dalyvių, dalyvavusių asmeninėse rungtyse“, – sakė A. Margevičienė.

Kėdainiečiai šiais metais pasirodė puikiai – jie spartakiadoje užėmė pirmąsias dvi vietas.

A. Margevičienė džiaugėsi, kad naujasis tvenkinys tapo patrauklia susibūrimo vieta visais metų laikais, ypač vasarą.

„Esame labai dėkingi Kėdainių rajono merui Sauliui Grinkevičiui, kuris pasirūpino, kad neįgaliesiems būtų lengvai prieinamas šis tvenkinys, pasirūpino jo išvalymu, patogiu privažiavimu. Neįgalieji čia ne tik žvejoja, bet ir susirenka pasibūti kartu, pasikepti mėsos. Pabūti gamtos apsuptyje ypač smagu tiems, kurie gyvena butuose“, – sakė A. Margevičienė.

Kėdainių rajono savivaldybės ir „Bičiulystės“ inf.

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt