12
A, Lap
10 Nauji straipsniai

Vilkaviškis. Pasimatymas su jūra

Vasaros kelionės suteikia daug gerų emocijų.

Bendruomenių veikla
Nustatymai

Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos Virbalio neįgaliųjų grupės vadovė Birutė Adomaitienė dalijasi poilsio prie jūros įspūdžiais.

Išgirsti jūros bangų ūžesį, pajusti pėdomis šiltą smėlį, pamatyti neaprėpiamą dangų, apkabinti seniai matytą bičiulį ir paklausti, kaip sekasi... Tokių vasariškos laimės akimirkų visada laukia Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugijos Virbalio grupės nariai. Didžioji kasmetinė vasaros atgaiva – pasimatymas su jūra.

Ankstų ir gražų rugpjūčio rytą autobusas su 15 Virbalio grupės narių pajudėjo Šventosios link. Tai buvo trijų dienų pabuvimas kartu. Įsikūrę seniai užsakytuose poilsio namuose, džiaugėmės gražiu oru, karštu smėliu ir didelėmis jūros bangomis. Vakarop ėjome į Šventosios miestelį, praėjome beždžionių tiltu, pasiklausėme įvairios muzikos, grįždami palydėjome saulę. Išaušus antrosios dienos rytui skubėjome pasidžiaugti jūra ir saulės spinduliais. Pavakare išvykome į Palangą. Aplankėme žymiąją J. Basanavičiaus gatvę, Palangos tiltą, bažnyčią, pasiklausėme muzikos. Ryte atsisveikinome su jūra ir išvykome į Klaipėdą. Mūsų tikslas buvo aplankyti delfinariu­mą. Kai kurie draugijos nariai čia buvo pirmą kartą. Visus maloniai nustebino delfinų pasirodymai. Po smagaus delfinų spektaklio nutarėme pamatyti jūrų liūtų programą. Apsilankėme dar ir Jūrų muziejuje.

Tokios vasariškos dienos ir smagios kelionės praplečia neįgaliųjų akiratį, padeda užmiršti negalią.

 

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt