Kėdainiai. Ne skaičiai nulemia metus

Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos 30-mečio šventėje skambėjo daug dainų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos narė Daiva Sipavičienė laiške „Bičiulystei“ pasakoja apie tai, kaip paminėtas organizacijos jubiliejus.

Kėdainių rajono neįgaliųjų draugija paminėjo 30-metį. Draugijos nariai ir svečiai į šventę rinkosi pakilios nuotaikos. Suvažiavo neįgaliųjų kolektyvai ir draugijų pirmininkai iš Jurbarko, Šakių, Vilkijos, Sargėnų, Raseinių, Kauno, Panevėžio, Garliavos.

Šventę pradėjo Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Rimantas Dubosas, kuris maloniai pasveikino susirinkusiuosius, pasidžiaugė Neįgaliųjų draugijos veik­la. Šventę palaimino Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčios dekanas Norbertas Martinkus.

Stebėtis ir džiaugtis tikrai buvo kuo. Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius ir administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis įteikė dovanas ir padėkas patiems ištikimiausiems draugijos nariams.

Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Asta Kandratavičienė padėkojo už indėlį į neįgaliųjų gyvenimą. Neįgaliųjų draugijos narėms Daivai Sipavičienei ir Selestinai Rimavičienei ji įteikė padėkos raštus.

Neįgalieji nestokojo ir kitų šventės svečių dėmesio, pagarbos, dovanų – sveikino fondo „Viltis–Vikonda“ direktorė Irena Staliorienė, Kėdainių miesto seniūnas Valentinas Tamulis, Lietuvos neįgaliųjų draugijos teisininkė Evelina Kelmelienė, renginių organizatorė Saulė Vėjelienė ir kiti.

Šventės dalyviams savo dainas dovanojo neįgaliųjų draugijų kolektyvai. Pabaigoje skambėjo visų kartu atliekama daina „Lietuvai“.

Už šios šventės organizavimą, paramą, supratimą ir pagalbą norime padėkoti visiems, kas prisidėjo, kad neįgaliųjų gyvenimas taptų šiek tiek linksmesnis, šviesesnis. Labai dėkojame šventės rėmėjams.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt