Tauragė. Sporto ir draugystės šventė

Į sporto šventę Tauragėje susirinko visas būrys aktyvaus gyvenimo mėgėjų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi tradicinės sporto šventės įspūdžiais.

Įveikusi visus partinius ir biurokratinius barjerus Tauragės rajono neįgaliųjų draugija vis dėlto surengė tradicinę sporto šventę. Tiesa, šį kartą neįgalieji rinkosi ne į mums įprastą „Bastilijos“ sporto komp­leksą, o į jaukią ir neįgaliųjų poreikiams tinkamesnę „Fortūnos“ sporto salę.

Čia, skambant mūsų draugijos ansamblio „Svaja“ dainoms, rinkosi septynių rajonų neįgalieji sportininkai ir žiūrovai. Šventėje dalyvavo Kazlų Rūdos ir Pagėgių savivaldybių, Kauno miesto, Raseinių, Jurbarko ir Tauragės rajonų neįgaliųjų draugijų sporto mėgėjai. Pirmą kartą į mūsų renginį atvyko Raseinių rajono Blinstrubiškių socialinės globos namų komanda.

Komandas pasveikino ir sėkmingų startų palinkėjo Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Kęstutis Petkus, meras Sigitas Mičiulis, savivaldybės tarybos nariai ir socialiniai darbuotojai. Renginį vedė nenuilstanti mūsų draugijos tarybos narė Danutė Norgailienė.

Akies taiklumą, rankų miklumą ir jėgą norintieji galėjo išmėginti įvairiose sporto šakose.

Visi žino, kad smiginis – viena labiausiai mėgstamų neįgaliųjų sporto šakų. Šiose varžytuvėse dalyvavo per keturiasdešimt dalyvių. Pirmąją vietą užėmė svečias iš Pagėgių Pranas Juodis. Tarp rateliais judančių sportininkų šioje rungtyje nepralenkiamas buvo svečias iš Blinstrubiškių Virginijus Žemaitis.

Figūrinis-greitasis važiavimas elektriniais vežimėliais šiais metais buvo surengtas patalpose. Čia visas prizines vietas iškovojo renginio šeimininkai. „Auksą“ laimėjo Eglė Laurinaitytė. Tarp moterų, judančių paprastais vežimėliais, nepralenkiamos buvo mūsiškės Kristina Liolaitė ir Regina Bartusevičiūtė. Iš vyrų pasižymėjo varžybų debiutantas iš Blinsrtubiškės V. Žemaitis.

Krepšinio baudų mėtymas visada sulaukia daug dėmesio. Iš moterų taikliausiai baudas mėtė Jurbarko atstovė Virginija Kripaitienė. Tarp vyrų nenugalimas buvo Kauno atstovas A. Latakas. Šią rungtį tarp sėdinčiųjų vežimėliuose laimėjo blinstrubiškietis V. Žemaitis, nustebinęs savo universalumu.

Labai įdomi buvo didžiulio bato mėtymo į taikinį rungtis. Čia pirmą vietą ir gražius blizgančius guminius batus laimėjo kauniškis A. Latakas.

Kamuoliuko mėtymo į taikinį rungtyje pirmą vietą laimėjo Kazlų Rūdos atstovė Odeta Šulčiutė.

„Proto bokštai“ rungėsi atskiroje patalpoje, kur vyravo rimtis ir susikaupimas. Tarp vyrų geriausiu šaškininku tapo vietos atstovas Petras Lažauninkas. Iš moterų geriausiai pasirodė kauniškė Filomena Jančiauskienė.

Kaip visada, geriausiu šachmatininku tapo Pagėgių atstovas Radikas Ambarcumian.

Varžybos baigėsi, bet šventė tęsėsi. Renginio vedėja D. Norgailienė priminė, kad tądien buvo Pasaulinė šokio diena, todėl visus sukvietė pašokti. Smagu buvo stebėti, kai didžiulis būrys neįgaliųjų, aidint ansamblio „Svaja“ atliekamai muzikai, darniai judėjo šokio ritmu.

Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos atminimo taurėmis ir padėkos raštais.

Ne visi laimėjo medalius, bet visi liko patenkinti ir laimingi – vieni nugalėję priešininką, kiti įrodę sau, kad gali dalyvauti ir kovoti.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt