18
Š, Saus
0 Nauji straipsniai

Biržai. Pažintis su naujomis klubo narių knygomis

„Svajoklių“ klubo susibūrime pristatyta Daivos Palionytės-Batavičienės knyga.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laiške „Bičiulystei“ Biržų rajono neįgaliųjų draugijos literatų klubo „Svajokliai“ vadovas Egidijus Saldys papasakojo apie naujos knygos pristatymo renginį.

Rudens sulaukę skaičiuojame savo darbo vaisius. Biržų rajono neįgaliųjų draugijos literatų klubo „Svajokliai“ nariai taip pat džiaugiasi savo kūrybinio darbo vaisiais ir draugų pasiekimais.

Rugpjūtį supažindinome su išleistu trečiuoju klubo almanachu „Pakelės medžiai“, rugsėjį savo pirmąją knygelę „Vienišas paukštis“ klubo nariams pristatė Virginijus Kalvėnas.

Spalį savo kūrybiniais pasiekimais pradžiugino nauja klubo narė Daiva Palionytė-Batavičienė. Ji supažindino su septintąja savo knygele „Kai nusileidžia saulė“. „Tai dar ne gyvenimo saulėlydis ir knygučių bus daugiau. Tiesiog kai nusileidžia saulė, tuomet gimsta pačios gražiausios eilės“, – sako knygos autorė D. Palionytė-Batavičienė. Pristatant šią knygutę klubo susitikime, kūrėja prisiminė, kaip pradėjo eiliuoti, papasakojo knygų išleidimo istorijas, pasidalijo mintimis apie tai, kas buvo sunkiausia rengiant knygas. Klubo nariai skaitė naujausius kūrinius iš pristatomos knygos, išsakė linkėjimus knygos autorei, uždavė klausimų.

Muzikos garsais „Svajoklius“ linksmino pasvalietė Danutė Misiūnienė. Populiarias dainas kartu su ja mielai dainavo visi susirinkusieji. Jie paskaitė ir savo kūrybos. Džiaugėmės galimybe pasidalyti savo eilėse išsakytais jausmais ir išgyvenimais.

Lapkričio mėnesį artimiau susipažinsime su klubo narės Gundos Jag­minienės pirmąja knyga „Senas lieptas“ bei jos kūryba.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt