Anykščiai. Neįgaliųjų fizinis aktyvumas ir sveikata

Anykštėnai džiaugiasi galimybe stiprinti sveikatą baseine.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiškelyje Daiva Agafanovienė papasakojo, kaip sportas, fizinė veikla anykštėnams padeda stip­rinti sveikatą.

Anykščių rajono neįgaliųjų draugijos nariai jau trečius metus dalyvauja Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projekto veikloje. Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Aldona Šerėnienė didelį dėmesį skiria organizacijos narių sveikatai: rengia projektus, ieško rėmėjų.

Pasibaigus vasarai, vandens malonumai draugijos nariams nesibaigia – jie eina į Anykščių baseiną „Bangenis“ ne tik paplaukioti, bet ir dėl mankštų, vandens aerobikos. Kaip sako draugijos pirmininkė: „Sporto nauda kiekvienam yra labai didelė. Fizinis aktyvumas – viena iš pagrindinių fizinės, socia­linės ir emocinės gerovės sąlygų. Aerobikos treniruotės skatina teigiamas emocijas ir kelią nuotaiką, visapusiškai lavina ir koreguoja visą kūną, didina energiją, pratina aktyviau ir sveikiau gyventi. Plaukimas – viena tinkamiausių sporto šakų sveikatai stiprinti, nuovargiui ir nerviniam stresui mažinti.“

Ši rudenį (spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesiais) baseiną aplankys apie 100 draugijos narių.

Autorės nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt