Švenčionys. Draugystės šventė

Šventės dalyvius pasveikino renginio svečiai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Švenčionių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės Teresos Špakovos „Bičiulystei“ atsiųstame laiške dalijamasi įspūdžiais iš sporto entuziastus sukvietusių žaidynių.

Švenčionių rajono neįgaliųjų draugija surengė sporto žaidynes, kuriose dalyvavo neįgaliųjų komandos iš Utenos, Ignalinos, Visagino, Molėtų, Elektrėnų ir, žinoma, Švenčionių. Pirmą kartą į mūsų renginį atvyko Zarasų rajono neįgaliųjų draugijos komanda.

Sporto žaidynių atidaryme dalyvavo Švenčionių rajono meras Rimantas Klipčius, Sporto centro direktorius Artūras Paulauskas, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Jolita Lazdinienė, Cirkliškio profesinio rengimo centro direktorė Milda Gustienė-Vilniškė. Jie pasveikino žaidynių dalyvius, palinkėjo visiems sėkmingų startų, daug laimėjimų ir gražios šventės. Sveikinimo žodį tarė ir neįgaliųjų draugijų pirmininkai.

Žaidynių dalyviai varžėsi 8 rungtyse: baudų mėtymo, šaškių, rankų lenkimo, slalomo su vežimėliais, smiginio, svarmens laikymo ištiesta ranka, pasunkinto kamuolio mėtymo į lanką, lankų mėtymo.

Sporto žaidynėse varžėsi ir judantys neįgaliųjų vežimėliais.

Daugiausiai neįgaliųjų susibūrė prie smiginio, šaškių ir rankų lenkimo rungčių. Buvo daug azarto, emocijų, šūksnių, nes kiekvienas norėjo laimėti.

Po atkaklios kovos buvo išrinkti geriausieji ir stipriausieji. Nugalėtoja tapo Molėtų krašto neįgaliųjų sąjungos komanda, kuri laimėjo 11 medalių. Antrą vietą užėmė švenčioniškiai, pelnę 8 prizines vietas, o trečia vieta atiteko ignaliniečiams, laimėjusiems 6 medalius. Nors kiti rajonai iškovojo mažiau pergalių, jiems atiteko paguodos prizai.

Iš viso sporto žaidynėse dalyvavo apie 150 žmonių. Po rungčių išvargę dalyviai buvo pavaišinti skania koše, saldumynais ir kava.

Nuoširdžiai dėkojame žaidynių rėmėjams už pagalbą organizuojant sporto žaidynes – Švenčionių rajono sporto centrui už pagamintą nuovažą neįgaliesiems su vežimėliais, medalius, taures. UAB „Firidas“ – už diplomų spausdinimą, o Švenčionių vaistažolių fabrikui – už arbatą. Nebūtume apsiėję ir be nemažo būrio draugų ir bičiulių pagalbos. Širdingai dėkojame visiems, dalyvavusiems sporto šventėje už draugiškumą, aktyvumą, už bendravimą, šypsenas ir gerą nuotaiką.

Renginys organizuotas įgyvendinant Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą, finansuojamą iš valstybės biudžeto ir Švenčionių rajono savivaldybės biudžeto lėšų.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt