Kazlų Rūda. Kazlų Rūdos komanda – sportiškiausia

Draugystės sporto šventės akimirkos.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Vitalija Kavaliūnaitė papasakojo apie daug smagių emocijų suteikusią sporto šventę.

Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centre vyko Neįgaliųjų draugijos surengta Draugystės sporto šventė. Žengiančius į salę nuotaikingai pasitiko Jūrės kaimo bendruomenės kapelos „Medlieva“ melodijos. Šventės dalyvių pasveikinti atvyko Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, vicemeras Justinas Kazla, Socialinės paramos skyriaus vedėja Judita Simonavičienė. Savivaldybės administracija parėmė Neįgaliųjų draugijos pateiktą šventės projektą. Draugystės sporto šventės dalyvius į atsinaujinusį, renovuotą Sporto centrą priėmė jo direktorius Gintaras Arminas su darbuotojais. Šventėje dalyvavo 7 komandos: Tauragės rajono, Marijampolės savivaldybės I grupės, Kalvarijos savivaldybės, Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos, Marijampolės krašto žmonių su negalia sporto klubo „Siekis“; Kazlų Rūdos socialinės paramos centro Kazlų Rūdos „Saulės“ (specialiosios) mokyklos komandos.

Varžybose dalyvavo apie 100 žmonių. Rankos taiklumą jie bandė mėtydami baudas, smiginį, kamuoliukus ir žiedus, taip pat žaidė šaškėmis. Baudų mėtymo ir kamuoliuko mėtymo rungtyse nepralenkiami buvo Odeta Šulciūtė iš Kazlų Rūdos ir Juozas Kubilius iš Kalvarijos. Odetai sekėsi ir žiedų mėtymo rungtis, iš vyrų geriausiai pasirodė Rimas Kemfertas iš „Siekio“ sporto klubo. Smiginio rungtyje puikiai ėjosi Birutei Kestauskienei iš Marijampolės I grupės ND ir Rimui Vaičaičiui iš „Siekio“. Šaškėmis sėkmingiausiai žaidė Romutė Krupavičienė iš „Siekio“, 2 ir 3 vietos teko Danutei Juodeikienei ir Marytei Rabikauskienei iš Kazlų Rūdos.

Tik pasidžiaugti reikia vyriausios šios šventės dalyvės Magdelenos Sidabrienės iš Kazlų Rūdos sportiškumu, energija, optimizmu ir gera nuotaika – juk jai jau sukako 84 metai. Magdutė (taip ją visi vadina) baudų mėtymo ir smiginio rungtyse laimėjo 3 medalius. O medaliai ir taurės – tikrai įspūdingi, meniški. I vietos (aukso) komandinė taurė ir daugiausiai medalių atiteko šventės šeimininkams – Kazlų Rūdos savivaldybės neįgaliųjų draugijos sportininkams.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt