18
Š, Saus
0 Nauji straipsniai

Ignalina. Aukštaitijos regiono neįgaliųjų žaidynėse – gera nuotaika ir medaliai

Ignaliniečių komanda iškovojo net 22 medalius.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Ignalinos rajono savivaldybės administracijos vyr. specialistė ryšiams su visuomene Lina Kovalevskienė pasidalijo sporto žaidynių įspūdžiais.

Ignalinoje vyko XI Aukštaitijos regiono neįgaliųjų žaidynės. Tai graži sporto, draugystės ir bendravimo šventė, prasminga tradicija, kuri prigijo ir kasmet yra puoselėjama. Žaidynes kartu su rajono neįgaliųjų draugija organizavo Ignalinos kultūros ir sporto centras. Šįkart ignaliniečiai sulaukė svečių iš Pasvalio, Visagino, Švenčionių, Zarasų. Ignalinai atstovavo „Šaltinėlio“ mokyklos ir Neįgaliųjų draugijos komandos.

Žaidynės vyko Ignalinos sporto ir pramogų centre. Visus pasveikino Ignalinos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Regina Slabadienė ir savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis. Renginyje dalyvavo savivaldybės administracijos Socia­linės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Natalija Truchina, sportą kuruojantis vyr. specialistas Artūras Česliokas. Komandų vadovai sveikino draugus, organizatoriams dėkojo už renginį ir perdavė atvežtus suvenyrus. Vyriausias žaidynių teisėjas ir Ignalinos neįgaliųjų sporto būrelio vadovas Vytautas Motiejonis dalyvius supažindino su taisyklėmis, pristatė teisėjų komandą.

Žaidynių dalyviai varžėsi net 9 rungtyse: mėtė krepšinio baudas, lankus, plaukė baseine, sėdo prie šachmatų, šaškių stalų, rankos taiklumą bandė strėlyčių mėtymo, kopėtėlių varžybose, jėgas – svarmenų laikymo rungtyje ir kt. Apdovanojimų ceremonijoje atskirų rungčių vyrų ir moterų grupėse nugalėtojams buvo įteikti medaliai, kiekviena komanda gavo taures ir padėkas.

Iš viso išdalinta 60 medalių. Kai kurie žaidynių dalyviai jų gavo po du, tris ar net keturis. Tokių šaunuolių buvo visas būrys. Tai ignaliniečiai Lukas Marcinauskas, Rasa Semionova, Irena Juršėnienė, R. Slabadienė, pasvalietis Marius Aglinskas, Dmitrijus Zavertalenko iš Visagino ir kt.

Ignaliniečiams sėkmė išties šypsojosi. Iškovoti 22 medaliai. Absoliučiais čempionais (ir tarp vyrų, ir tarp moterų) jie tapo smiginio rungtyje, beveik visas prizines vietas susirinko plaukimo, baudų mėtymo varžytuvėse, moterys buvo nepralenkiamos žaidžiant šachmatais. Šaškėmis geriausiai žaidė švenčioniškiai, pirmą ir antrą vietą plaukimo rungtyje užėmė visaginietės, mėtant lankus pirmas buvo zarasiškis Jokūbas Gimbickis, svarsčio rungtyje – pasvalietis M. Aglinskas. Visų prizininkų ir neišvardinsi. Tačiau svarbiausia ne apdovanojimai, o gera nuotaika ir mokėjimas nuoširdžiai pasidžiaugti kito sėkme.

Pasibaigus žaidynėms dar neskubėta skirstytis. Renginio šeimininkė R. Slabadienė visus pakvietė pasivaišinti ir smagiai aptarti dienos įspūdžius. Žaidynių dalyviai buvo tikrai gerai nusiteikę, iš jų ir sveikieji galėtų pasimokyti sportinio aktyvumo, ryžto ir optimizmo.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt