Kaišiadorys. Sukasi darbų ir pomėgių ratas

Kaišiadorių moterys didžiuojasi savo rankdarbiais.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystės“ skaitytojams Dalia Sinkevičienė pasakoja, ką metams baigiantis veikia Kaišiadorių neįgalieji.

Jau didieji rudens darbai nudirbti, lieka vis daugiau laiko savo pomėgiams. Ne išimtis ir Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos nariai. Artėja vėsus metas, todėl moterys sugalvojo pasipuošti šiltais veltos vilnos šalikais. Kaip tarė, taip ir padarė. Tokio darbelio ėmėmės pirmą kartą, todėl iš Kauno pasikvietėme Ingą Bagdanovę, kad savo konsultacijomis padėtų pasiekti norimo rezultato. Moterys šalikais liko patenkintos.

Smagiai darbuojasi ir kulinarijos būrelis. Kaskart vis nauji valgiai, o pie­tūs – net kelių karštų patiekalų. Ir skanių pyragų desertui prikepa. Moterys dalijasi savo firminių gaminių receptais, lentynose puikuojasi konservuotų daržovių stiklainiai, gardžios uogienės ir kompotai. Dažnai sulaukiame svečių, nes maloniai nosį kutenantis kvapas jaučiamas net lauke. O svečiai ateina ne tuščiomis rankomis: klebonas Rimvydas Jurkevičius dovanojo mūsų bibliotekėlei knygų, o miesto seniūnė Giedrė Pavasarytė ir pavaduotoja Rima Kanevičienė atnešė įvairių atšvaitų, kad būtume matomi ir galėtume saugiai vaikščioti tamsiu paros metu.

Rankdarbių būrelio „Bitutė“ narės buvo nuvykusios į Trakus, aplankė Trakų pilį ir Šapšalo iniciatyva įsteigtą bei jo vardu pavadintą karaimų muziejų. Virš Galvės ežero tvyrojo tirštas rūkas, tad negalėjome matyti viso jį supančių krantų grožio, tačiau nuotaikos tai nesugadino. Besidalijant įspūdžiais ir kelionė į namus neprailgo.

Po trumpo atokvėpio vėl kimbam į darbus, nes artėja didžiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji Metai. Šiltų raštuotų pirštinių, kojinių, mielų suvenyrų ir rankų darbo dovanėlių laukia artimieji ir draugai. Jau tapo gražia tradicija šventes pasitikti surengiant darbų parodą savivaldybėje, dalyvaujant kalėdinėje miesto mugėje. Metai artėja į pabaigą, todėl galvose jau dėliojasi kitų metų planai ir vėl iš naujo pradės suktis darbų ir pramogų ratas.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt