Vilkaviškis. Sporto varžybose nugalėjo draugystė

Renginio dalyviai varžėsi įvairiose rungtyse.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valė Masiliūnienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi azartiškų sporto varžybų įspūdžiais.

Gražiškių seniūnijos salėje rinkosi regiono neįgaliųjų organizacijos. Jos dalyvavo Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos organizuotose sporto varžybose, skirtose Lietuvos 100-mečiui paminėti. Pasveikinti sporto varžybų dalyvių atvyko daug garbių svečių: Seimo narys Kęstutis Smirnovas, Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas Artūras Žemaitaitis, Gražiškių seniūnijos seniūnė Ramutė Didvalienė, Gražiškių gimnazijos direktorė Grita Launikonienė. Svečiai ne tik sveikino dalyvius, bet turėjo galimybę ir patys išbandyti savo jėgas įvairiose rungtyse.

Atvyko komandos iš Marijampolės I gr. neįgaliųjų draugijos (pirmininkė Irma Kavaliauskienė), Kalvarijos savivaldybės neįgaliųjų draugijos (pirmininkė Daiva Rentelytė), rungtyse dalyvavo ir trys Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos padalinių komandos. Rungtynių dalyviai varžėsi bočios, bato metimo į lanką, smiginio, kamuoliuko metimo į taikinį ir žiedų mėtymo rungtyse. Varžyboms vadovavo jų sekretorė Danutė Medekšienė. Buvo daug emocijų, azarto, ypač žaidžiant bočią. I ir III vietas komandinėse varžybose iškovojo Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos komandos, II vieta atiteko Kalvarijos neįgaliesiems. Renginio nugalėtojai buvo apdovanoti K. Smirnovo įsteigta taure, kuri kasmet keliaus per varžybų nugalėtojų rankas. Ji atiteko renginio organizatoriams Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijai.

Nugalėtojai buvo apdovanoti Kęstučio Smirnovo įsteigta taure.

Draugija vykdo 2018 m. neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą.

Per nepilnus darbo metus subūrėme tris bočios komandas, kurioms sekasi varžybose. Projekto vykdytojui Vytautui Petrui Krukauskui bočia buvo naujiena, bet įsigilinęs į žaidimą, susidomėjo. Įgyvendinant projektą nuolat vyko mankšta, smiginio, ėjimo su šiaurietiškomis lazdomis, bočios, šaškių, šachmatų treniruotės. Taip pat vykome į sporto varžybas Marijampolėje, Kaune. Neįgalieji pagal galimybes noriai dalyvavo sportinėse veiklose, varžybose.

Surengėme pirmas, bet ne paskutines sporto varžybas. Tikimės kitais metais tradiciją pratęsti. Nuoširdžiai dėkojame visiems rėmėjams ir draugams už palaikymą ir pagalbą organizuojant sporto varžybas.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt