Telšiai. Mokėmės darbo su oda paslapčių

Edukacinė išvyka baigėsi koncertu.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Telšių rajono neįgaliųjų draugijos nariai dalijasi įdomios išvykos įspūdžiais.

Telšių rajono neįgaliųjų draugijos nariai kartu su Raudonojo Kryžiaus Telšių skyriaus mažaisiais atstovais projekto „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ lėšomis, vyko į Klaipėdos rajono amatų centrą Veiviržėnuose. Pakeliui aplankėme Rietavo miestelį. Raudonojo Kryžiaus atstovė Zita supažindino mus su buvusio dvaro parko teritorija ir išlikusiais žymiais statiniais, aplankėme neoromaninio stiliaus miestelio bažnyčią.

Kelionės tikslas buvo dalyvauti edukacinėje senųjų amatų programoje. Maloniai sutikti apžiūrėjome centro patalpas, susipažinome su centro teikiamomis paslaugomis. Buvome pasirinkę dvi edukacines prog­ramas – dirbinių iš odos gamybą ir pynimą iš vytelių. Tautodailininkė Jūratė Mierkienė supažindino su odos rūšimis ir parodė, kaip iš paprastų odinių juostelių galima pasigaminti apyrankių. Su mažaisiais dirbo tautodailininkė Aurelija Pociuvienė. Jie nusipynė po saulutę.

Edukacinė išvyka baigėsi bendru mažųjų Raudonojo Kryžiaus atstovų bei draugijos mišraus vokalinio ansamblio „Žemaitija“ koncertu ir padėka visiems prisidėjusiems organizuojant išvyką.

Pilni įspūdžių ir su pačių pasigamintomis dovanomis grįžome namo.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt