Radviliškis. Tradicinis neįgaliųjų šventinis bočios turnyras

Čempionų komanda.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė dalijasi tradicinės sporto šventės įspūdžiais.

Jau tapo tradicija Rad­viliškio rajono neįgaliųjų draugijai kasmet prieš didžiąsias metų šventes – Kalėdas organizuoti draugišką neįgaliųjų bočios žaidimo turnyrą. Šiemet rinkomės Radviliškio sporto arenoje. Atvyko 12 komandų – po dvi iš Pakruojo rajono neįgaliųjų draugijos, Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubo „Atgaiva“, Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos, Radviliškio diabeto klubo „Likimas“. Viena komanda dalyvavo iš Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro dienos užimtumo skyriaus, trys komandos atstovavo Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijai.

Dalyviai buvo suskirstyti į tris pogrupius, todėl jėgas išbandyti pavyko su visomis komandomis. Šiemet nebuvo nusižengta tradicijai – taurė liko Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijoje. Ją iškovojo mūsų vyrų komanda (Stasys Astrauskas, Pet­ras Rudžianskas ir Česlovas Turčinskas), tik vienu tašku finale įveikusi mūsiškes moteris Vandą Astrauskienę, Gražiną Najulienę ir Birutę Tamonienę (jos liko antroje vietoje ir pasipuošė sidabro medaliais). Trečiąją vietą pelnė Šiaulių miesto neįgaliųjų draugijos moterų komanda.

Smagu buvo susitikti draugus iš kitų organizacijų, pabendrauti, aptarti bendras problemas, pasidalyti artėjančių švenčių nuotaikomis. Dėkojame Dariui Paluckui (Radviliškio ŠSPC Dienos užimtumo skyriaus vedėjui) už objektyvų teisėjavimą ir pagalbą turnyro metu.

Bočios turnyras organizuotas vykdant Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt