Ignalina. Pelnytos padėkos draugijai

Sveikinimus priima Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Regina Slabadienė (dešinėje).

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Informatikos ir bendrųjų reikalų skyriaus vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene Lina Kovalevskienė papasakojo, kaip buvo paminėta graži Neįgaliųjų draugijos veiklos sukaktis.

Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija paminėjo savo veiklos 30-metį. Šventė vyko Ignalinos kultūros ir sporto centre. Neįgaliuosius sveikino savivaldybės ir bendradarbiaujančių įstaigų atstovai, suvažiavo bičiuliai iš kitų rajonų. Buvo surengtas meninių kolektyvų koncertas.

Draugijos pirmininkė Regina Slabadienė priminė istoriją ir pasidžiaugė dabartine veikla, vykdomais projektais. Ignalinos rajono neįgaliųjų draugija įkurta 1988 metais, pirmasis jos vadovas buvo Viktoras Ksenzovas. Vėliau draugijai vadovavo Vladas Banevičius, Alfonsas Skripskus, Jonas Aidukas, Dionizas Vilčinskas... Šiandien draugija vykdo socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems ir socialinės integracijos per sportą projektus, draugijos nariai aktyviai dalyvauja sporto ir rankdarbių būrelių veikloje. Draugijoje teikiamos kirpimo, skalbimo paslaugos. Kasmet organizuojamos Rytų Aukštaitijos regiono sporto varžybos, meno kolektyvai dalyvauja festivalyje-konkurse „Vilties paukštė“. Draugijos pirmininkės pavaduotojas Albinas Jakimavičius perskaitė socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio sveikinimą.

Neįgaliuosius sveikino savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis ir Socialinės paramos ir kaimo reikalų skyriaus vedėja Natalija Truchina. Meras draugijos nariams linkėjo gražių artėjančių švenčių, stiprybės, sveikatos, dėkojo už aktyvaus ir prasmingo gyvenimo pavyzdį. „Svarbiausia, kad per tuos metus neišblėso jūsų entuziazmas. Veikiate savo jėgomis ir pagal savo norus, turite geras sąlygas ir galima tik pasidžiaugti, kad patalpos niekada nebūna tuščios, o jūs nuolat bendraujate, kuriate, džiaugiatės ir džiuginate kitus...“ – kalbėjo meras. Buvusiems ir esamai vadovei, taip pat keletui aktyviausių draugijos narių, pasižymėjusių meninėje, sportinėje veikloje, meras įteikė padėkas.

Seimo nario Gintauto Kindurio sveikinimus, padėkas ir dovanas perdavė jo padėjėja Ona Zaleckienė. Seimo narys dėkojo rankdarbių būreliui vadovaujančiai ir savo patirtimi su kitais besidalijančiai liaudies menininkei Zofijai Laurinėnienei ir aktyviai draugijos narei, poetei ir dainų atlikėjai Veronikai Eitminavičienei.

Draugijos narius ir vadovę sveikino Socialinių paslaugų centro direktorė Roma Ksenzovienė. Šventėje taip pat dalyvavo Raudonojo Kryžiaus tarnybos vadovė Irena Rapkauskienė, Aklųjų draugijos pirmininkė Stasė Kulvietienė. Laikraščio „Mūsų Ignalina“ redaktorius gražios sukakties proga draugijai dovanojo 30 laik­raščio prenumeratų.

Šventiniame koncerte pasirodė Ignalinos rajono neįgaliųjų ansamblis „Putinas“, kapela „Putinėlis“, muzikinius sveikinimus atvežė Švenčionių rajono neįgaliųjų ansamb­lis „Upelė“, Utenos rajono neįgaliųjų vokalinis ansamblis „Vyturiai“, kapela „Ukvačiai“, Zarasų ansamblis „Ežerija“, Vidiškių meno mėgėjų grupė „Verpetas“, vokalinis trio iš Dūkšto, dainavo V. Eit­minavičienė, A. Jakimavičius.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt