Šeduva. Sielas sušildęs renginys

Šeduviškiai šventėje džiaugėsi vieni kitų darbais ir pasiekimais.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ laišką atsiuntusi Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos narė Irmina Beneševičiūtė pasidalijo šilto ir jaukaus renginio įspūdžiais.

Šeduvos miesto neįgaliųjų draugija organizavo šventę „Pabūkime kartu“. Draugijos nariai ir svečiai į šventę rinkosi puikiai nusiteikę. Nesutrukdė net slidus kelias ar sniegas. Renginys buvo skirtas susiburti, bent trumpam pamiršti buities rūpesčius ir prob­lemas. Jį pradėjo Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Romualda Pranskietienė. Ji pasveikino susirinkusiuosius sakydama, kad žmogaus veik­los – kaip gyvenimo knyga, į kurią dedame skriaudas ir šypsenas, nuveiktus darbus. Jeigu einame tuo keliu atsakingai, ir darbai tampa prasmingi. Svečių ir draugijos narių gausa tik sušildo širdis.

Draugijos veiklomis pasidžiaugė ir Šeduvos miesto seniūnas Justinas Pranys. Pasak jo, neįgalieji labai aktyvūs, optimistiškai nusiteikę. Šeduvos miesto bendruomenės pirmininkė Livita Tvarevičienė taip pat nestokojo gerų žodžių draugijos veikloms, ypač kultūros srityje.

Daug dėmesio sulaukė draugijos ansamblis „Verdenė“. Jis tapo Lietuvos neįgaliųjų draugijos rengiamo festivalio-konkurso „Vilties paukštė“ laureatu. LPS „Bočiai“ Kelmės rajono bendrijos vadovas Zigmas Filipavičius pasidžiaugė meno vadovės profesionalumu.

Šeduvos miesto bib­liotekininkė ir ilgametė draugijos narė Regina Juk­nienė paskaitė eilėraščių. Šventės dalyviai žavėjosi ir draugijos narės Birutės Gudžiūnienės skaitiniais – Bruno Ferrero istorijomis. Ji akcentavo, kad gerumas turi milijonus pavidalų. Iš tiesų mums reikia labai paprastų dalykų: lietaus lašų lange ar grybų žolėje, mėnesienos užlietų pievų, ilgai ieškotos knygos.

Draugijos pirmininkė įteikė padėkas aktyviems draugijos nariams, prisidėjusiems prie įvairių veiklų. Svečiams ir renginio dalyviams buvo įteikti rankų darbo suvenyrai. Neįgalieji taip pat dėkojo pirmininkei už su didele meile daromus darbus.

Šventės dalyviams savo dainų dovanojo „Vilties paukštės-2018“ laureatas – ansamblis „Verdenė“, duetai bei iš Kelmės atvykę svečiai.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt