19
S, Saus
0 Nauji straipsniai

Biržai. Literatų klubo nariams įteikti pažymėjimai

Popietėje skaitytos eilės, dalytasi mintimis.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

 „Bičiulystei“ atsiųstame laiškelyje literatų klubo „Svajokliai“ vadovas Egidijus Saldys pasidalijo mintimis apie įdomią popietę.

Biržų rajono neįgaliųjų drau­gijos literatų klubo „Svajokliai“ nariai gruodį tradiciškai renkasi į neeilinę popietę. Praėjusį gruodžio mėnesį sukako 26 metai, kaip įkurtas klubas. Šia proga visiems nariams buvo įteikti klubo nario pažymėjimai.

Jau tapo tradicija metams baigiantis pasveikinti draugus, išsakyti linkėjimus. Visų sveikinimuose skambėjo nuoširdūs žodžiai. Labiausiai širdin įstrigo Onutės Varnienės, Virginijaus Kalvėno, Ritos Balčiūnienės mintys. Už kūrybingumą ir išradingumą jie buvo apdovanoti.

Klubo nariai ir svečiai sulaukė staigmenos. Kadangi visi Kalėdų Seneliai ir Snieguolės būna labai užsiėmę, susirinkusiuosius išradingai pasveikino Vienuolė ir Magas. Jie klubo nariams įteikė dovanų, kurias su didžiule meile paruošė klubo narė O. Varnienė.

Netilo sveikinimo kalbos ir žodžiai. Visuomet įdomu išklausyti pamokančias mokytojos Vlados Balbierienės mintis ir pastabas. Malonu, kad į klubo renginius atvyksta ir meras Valdemaras Valkiūnas.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt