Jurbarkas. „Svajos“ klubui veiklos netrūko

„Svajos“ klubo nariai pernai daug keliavo.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laiškelyje „Bičiulystei“ Onutė Čirvinskienė papasakojo apie atgijusią „Svajos“ klubo veiklą.

Kai užpernai Jurbarko neįgaliųjų klubas „Svaja“ dėl tam tikrų aplinkybių liko be vadovo, jo veikla trumpam buvo sustojusi. Bet pernai metų pradžioje klubo nariams išrinkus naują pirmininkę, energingą ir veiklią Radą Alijošienę, užsiėmimų tikrai netrūko. Jau gegužės mėnesį jie vyko į Vilnių, aplankė televizijos bokštą, Šv. Onos bažnyčią, kated­rą ir kitas sostinės įžymybes. Tą patį mėnesį beveik visi klubo nariai mėgavosi miesto kultūros centre vykusiu romų ansamblio „Sare Roma“ koncertu. Birželį daug gerų emocijų paliko aplankytas Zyp­lių dvaras, jo muziejus ir senovinių valgių degustavimas. Susibūrę į vasaros atidarymą, „Svajos“ klubo nariai pasidžiaugė naujais literatų kūriniais, žaidė įvairius žaidimus. Nė vieno abejingo nepaliko liepą surengta išvyka į Klaipėdos jūrų muziejų ir delfinariumą. Užsukome ir į Palangą pasigrožėti jūra bei centrine miesto gatve. Na, o vasaros uždarymas prasidėjo apsilankymu Smalininkuose, Technikos muziejuje, kur matėme daugybę įdomybių. Vėliau pasisėdėjome gamtoje, o ji Jurbarko krašte tikrai nuostabi.

Rugsėjį klubo nariai vyko į tradicinę kelionę Šiluvon. O gruodį vykusi kalėdinė šventė taip pat buvo kupina smagių žaidimų, dainų ir pokštų, dovanėlių.

Apibendrinant galima pasakyti, kad veiklos klube tikrai gausu. Tai didelis naujosios pirmininkės R. Alijošienės nuopelnas. Belieka tikėtis, kad „Svajai“ ji vadovaus dar ne vienus metus.

Onutės Čirvinskienės nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt