Tauragė. „Mes kartu“ – neįgaliuosius subūręs smagus renginys

Į renginį „Mes kartu“ susirinko nemažas būrys neįgaliųjų.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas pasidalijo nuotaikingo renginio įspūdžiais.

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininko K. Petkaus ir Tauragės ratukų sąjungos prezidento E. Abromo iniciatyva miesto bendruomenių namuose surengtas renginys neįgaliesiems „Mes kartu“. Buvo matyti, kad renginio iniciatoriai šiek tiek jaudinosi, ar pirmas blynas neprisvils. Bet lūkesčiai išsipildė su kaupu. Nors mieste siaučia gripas, susirinko nemažas būrys ratuotų ir vaikštančių neįgaliųjų. Sulaukėme ir svečių iš uostamiesčio. Puikiu spektakliu nustebino Klaipėdos sutrikusio intelekto žmonių teatras „Viltis“. Pagal K. Donelaičio poemą „Metai“ pastatytas spektaklis „Būrų gyvenimas“ sulaukė daug karštų ovacijų. Stebint spektaklį ne vienam kirbėjo mintis – kur žmogaus galimybių riba, kai intelekto negalią turintys žmonės taip profesionaliai vaidina ir prikausto žiūrovų dėmesį.

Du smagius spektak­liukus parodė mūsų draugijos meno terapijos būrelio nariai. Pagrindinius vaidmenis atliko K. Liolaitė ir R. Gavėnytė, privertusios visą salę klegėti iki ašarų.

Poetų eilių įtaigiai padeklamavo B. Vaivadienė, E. Gasinskas ir kiti. Savo kūrybos eilių paskaitė ir šių eilučių autorius. Gerą žemaitiško humoro dozę padovanojo žinoma Žemaitijos krašto skaitovė B. Normantienė.

Smagiomis dainomis visus linksmino rajono neįgaliųjų draugijos moterų ansamblis „Vakarėja“, vadovaujamas A. Šilerio. Skambant jų atliekamoms dainoms daugelis žiūrovų pradėjo smagiai šokti.

Renginį vedė ir gerą nuotaiką skleidė draugijos meno terapijos būrelio vadovė D. Norgailienė.

Šventė tęsėsi prie arbatos ar kavos puodelio – žmonės dalijosi patirtais įspūdžiais, džiaugėsi gerai pavykusiu renginiu, dėkojo sumanytojams ir pageidavo daugiau tokių susiėjimų.

Vladislovo Kirkicko nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt