Varėna. Mokėsi sveikai gyventi

Varėnos rajono savivaldybė.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laima Jezepčikaitė papasakojo apie naudingus užsiėmimus neįgaliesiems Varėnoje.

Vasario mėnesį sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ Varėnos padalinio ir Varėnos rajono neįgaliųjų draugijos nariai buvo pakviesti į seminarą „Sveika gyvensena“ pagal projektą „Mes esame reikalingi vieni kitiems“. Varėnos kultūros ir švietimo centruose vykusiame renginyje dalyvavo 25 neįgalieji. Projekto tikslas – didinti Varėnos miesto ir rajono neįgalių asmenų socialinę integraciją organizuojant fizinio aktyvumo ir sveikatinimo veiklas.

Seminarą pradėjo sportinės veiklos projektų vadovas Rolandas Markinas. Seminarą vedė savanoriai Viktė Stankevičiūtė, Jūratė Čebatoriūtė, Lauksvė Stakutytė, Pavelas Kaliadziuk, Dainora Mikaliūkštienė, Irena Mikalauskienė. Žodį tarė Vytautas Dumbliauskas. Savanoriai skaitė paskaitas apie saugią neįgaliems asmenims aplinką, higieną, mitybą, fizinį aktyvumą, pravedė mankštą. Taip pat klausėmės filmuotos Daliaus Barkausko paskaitos. Buvo rodomi du neįgaliesiems skirti filmai. Per pertraukėles buvome vaišinami kava, arbata, saldumynais, sumuštiniais.

Įgyvendinant projektą, balandžio mėnesį esame kviečiami lankytis Varėnos sporto centre, o birželį bus surengta išvyka į Šventąją.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas