Kretinga. Pirmininkas išsaugojo narių pasitikėjimą

A. Juškėnas dar kartą išrinktas Kretingos rajono neįgaliųjų draugijos pirmininku (pirmas iš dešinės).

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Kretingos rajono neįgaliųjų draugijos rankdarbių-dailės būrelio vadovė Laimutė Kasparavičienė rašo apie ataskaitinį-rinkiminį susirinkimą.

Kretingos rajono neįgaliųjų draugija gyvuoja jau 30 metų. Iš jų 4 metus (nuo 2015-ųjų) jai vadovauja Antanas Juškėnas. Tai pareigingas, sąžiningas, draugiškas žmogus, visada pasiryžęs padėti tam, kuris į jį kreipiasi.

Vasario 26 dieną vykusiame Kretingos rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitiniame-rinkiminiame susirinkime draugijos pirmininkas pristatė savo veiklos ataskaitą, papasakojo, ką nuveikė per 4 metus. Draugijoje teikiama asmeninio asistento pagalba, veikia nemokami kompiuterinių technologijų tobulinimo, sveikatinimo, keramikos, rankdarbių-dailės, literatų, piešimo ant šilko būreliai ir saviveiklos teatras. Apkeliauta daug žymių Lietuvos vietų, kasmet dalyvauta LND šventėje Talačkoniuose, ten veikiančioje mugėje pristatyti mūsų sukurti darbeliai. Vykome ir į kitas šalis, o įsimintiniausia buvo pažintinė-piligriminė kelionė į Medžiugorję.

Po pirmininko pranešimo už revizijos komisijos darbą atsiskaitė Rima Daukantienė. Mes, draugijos nariai, esame patenkinti pirmininko veikla, todėl vienbalsiai išrinkome A. Juškėną dar vienai kadencijai.

Po oficialios dalies vyko koncertas. Mus linksmino Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos ansamblis. A. Juškėną sveikino Vytautas Lukšas iš Palangos, LND pirmininkė Jelena Ivančenko, Kėdainių ir mūsų draugijos nariai. Esame dėkingi savo rėmėjams, nes be jų pagalbos nebūtų švenčių. Dėkojame visiems, padėjusiems ir parėmusiems neįgaliųjų draugijos veiklą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt