Šilutė. Neįgalieji aplankė Palangą

Šilutės neįgalieji lepinosi „Atostogų parko“ teikiamais malonumais.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Aldona Petkienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi smagios kelionės įspūdžiais.

Pavasaris žengia per žemę pirmuosius žingsnius. Vasaros reikės šiek tiek palaukti, bet Šilutės rajono neįgalieji labai nekantrūs ir mėgstantys keliauti, tad vos tik suspindo saulės spindulėlis, visas pusšimtis draugijos narių išvyko aplankyti Palangos. Atrodo, kas nematė šio gintarinio pajūrio? Tačiau kiekviena išvyka duoda kažką naujo, neatrasto.

Pirmas sustojimas – Palangos gintaro muziejus. Visiems matytas, girdėtas, bet tądien jis mus pasitiko atjaunėjęs, restauruotas, su edukacine programa. Gidė papasakojo visą gintaro atsiradimo istoriją, parodė, kaip atskirti tikrą ir netikrą gintarą. Buvo labai malonu dar kartą prisiminti tai, ką buvome primiršę.

O kas nėra girdėjęs apie Palangos pašonėje esančiuose Žibininkuose įsikūrusį „Atostogų parką“, kuris siūlo įvairiausių vandens pramogų, sveikatingumo programų? Tačiau tai dar ne viskas. Ar žinojote apie pirtį, kur viskas – iš gintaro gabalėlių. Ši pirtis pavadinta saulės vardu – juk gintaras skleidžia šviesą ir šilumą, panašią į saulės spindulius. Pasilepinus ant gintaro gultų, atsigaivinus gintaro vandeniu (jame daug gintaro rūgšties), pasaulis nušvinta naujomis spalvomis.

Na, o po tokių malonumų ir skrandis pradeda „pasiutpolkę šokti“ – negi grįši į namus alkanas, kai tame pačiame parke visų laukia jauki virtuvėlė. Susėdus bendrai vakarienei tarp keliautojų atsirado ir švenčiančių gimtadienį – Staselei Būdvytienei buvo skirti gražūs linkėjimai ir dainos posmas.

Už kelionę esame dėkingi pirmininkei Laimai Micienei, o vairuotojui Arvydui Venckui – už dėmesingumą ir supratingumą negalią turinčių keleivių atžvilgiu. Laukiame naujų kelionių, naujų įspūdžių.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas