Radviliškis. Bauskės neįgaliųjų sporto šventėje skintos pergalės

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos komanda varžybose Bauskėje.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė laiške „Bičiulystei“ džiaugiasi lietuvių pasiekimais Latvijoje vykusiose sporto varžybose.

11 Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos narių dalyvavo tradicinėje, jau 15-ojoje pavasarinėje Bauskės neįgaliųjų sporto šventėje. Lietuvai atstovavo 4 komandos: Kuršėnų neįgaliųjų sporto klubas „Atgaiva“, Šiaulių miesto, Pasvalio rajono ir mūsų neįgaliųjų draugijų komandos.

Mūsų komandai sekėsi puikiai. Parsivežėme 20 medalių – 7 aukso, 9 sidabro ir 4 bronzos. Labai gerai sekėsi Irenai Dumskienei. Ji pasipuošė 2 aukso ir vienu bronzos medaliu. Česlovas Turčinskas užėmė vieną pirmą ir 2 antras vietas. Petras Rudžianskas pelnė vieną aukso ir 2 sidabro medalius. Gitana Čepienė gavo po sidabro ir aukso medalį. Romaldas Nyderis užėmė pirmą ir trečią vietas. Vanda Astrauskienė buvo taikliausia tarp moterų smiginio rungtyje ir pasipuošė aukso spalvos medaliu. Stasys Astrauskas užėmė 3 antrąsias vietas, o Angelė Šimatonienė pelnė vieną sidabro ir du bronzos medalius.

Bauskėje, kaip ir Lietuvoje, populiaru žaisti bočios žaidimą. Įtemtos kovos vyko ir šioje sporto šventėje. Šį kartą lietuviai buvo stipresni ir užėmė visas prizines vietas. Čempionai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Mūsų vyrų komanda (S. Astrauskas, P. Rudžianskas ir Č. Turčinskas) užėmė antrąją vietą. Jie finale nusileido Šiaulių komandai. Tretieji liko Pasvalio vyrai.

Dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorei Jolantai Margaitienei už suteiktą transportą.

Varžyboms pasiruošta vykdant „Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą“ projektą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt