Šiaulių r. Konferencijoje – apie nuveiktus darbus ir naują autobusiuką

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Elena Kačinskienė pristatė organizacijos veiklą.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Zigmas Ripinskis papasakojo apie Kuršėnuose įvykusią Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitinę konferenciją.

Į konferenciją susirinko 7 padalinių (Kuršėnų, Gruzdžių, Kužių, Aukštelkės, Kairių, Žadžiūnų ir Meškuičių) atstovai. Žadžiūnų ir Gruzdžių padalinių atstovus atvežė ir parvežė neseniai Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos gautas autobusiukas. Neįgalieji dėkojo Šiaulių rajono savivaldybei už autobusiukui išlaikyti skirtas lėšas, o rajono savivaldybės merui Antanui Bezarui – už tai, kad padėjo pasirūpinti autobusiuko laikymo vieta. Dabar neįgaliesiems bus lengviau pasiekti padaliniuose vykstančias dienos užimtumo veiklas. Draugija turi tris moterų ansamblius, dramos būrelius, kuriems taip pat jau seniai reikėjo transporto priemonės. Ją turint neįgaliesiems bus patogiau atvykti ir į masažus bei paskaitas.

Konferencijos dalyvius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Mačiulis.

Konferencijos akimirkos.

Apie Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos veiklą susirinkusiesiems išsamų pranešimą perskaitė pirmininkė Elena Kačinskienė. Ji pasidžiaugė, kad neįgalieji gerąja patirtimi gali pasidalyti su išradingiausiais Neįgaliųjų draugijos padaliniais: Kairių (vadovė Alma Jankauskaitė), Aukštelkės (vadovė Violeta Budreckienė), Kuršėnų (vadovė Nijolė Stonkienė), Gruzdžių (vadovė Julita Stanislava Dijokienė). Iš gautų projektinių lėšų moterų ansambliams nupirkti koncertiniai drabužiai.

Ataskaitinėje konferencijoje padėkota kolektyvų vadovėms: Birutei Lazadauskytei, Danutei Streckienei, Rasai Zelbienei, Kristinai Lučinskaitei, Lionei Klemanskienei, dovanėlės įteiktos ir draugijos padalinių pirmininkams, kitiems aktyviausiems draugijos nariams.

Konferencijos dalyviams koncertavo Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro meno kolektyvai, pasirodė ir Kuršėnų padalinio moterų ansamblis „Svaja“.

Zigmo Ripinskio nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt