Kazlų Rūda. Draugijos nariai keliauja visus metus

Druskininkuose po maudynių.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laiške „Bičiulystei“ savanorė Vitalija Kavaliūnaitė papasakojo apie draugijos narių išvyką į edukacinę programą Nemajūnų amatų centre (Birštono sav.) ir viešnagę Druskininkuose.

Daugiau kaip 50 neįgaliųjų iš Kazlų Rūdos per Prienus pasiekė Nemajūnus, kur Amatų centre vyksta įvairios edukacinės programos vaikams ir suaugusiems. Nuoširdžiai priėmusi svečius centro šeimininkė Edita papasakojo, kaip Lietuvoje atsirado bulvės, iš jų pagaminti dzūkiški valgiai, vaišino dzūkiškomis bulvinėmis bandomis, keptomis pečiuje ant kopūstų lapų. Buvo gardu ir... sotu.

Kazlų Rūdos neįgalieji ragavo dzūkiškų patiekalų.

Per laukus (girių žmonėms šie vaizdai neįprasti) ir Dzūkijos pušynus pasiekėme Druskininkų kurortą. Pusė keliautojų skubėjo į Vandens parką, o kiti – grožėtis miestu. Nepaprastai viliojo Lynų kelias, kuriuo keltis iki „Sniego arenos“ virš pušynų ir Nemuno buvo kiek baugoka. 1161 metrą besitęsiantis Lynų kelias – vienintelis visus metus veikiantis keltuvas Lietuvoje. Žiemos pramogų kompleksą iš miesto centro galima pasiekti per 7 minutes.

Druskininkai gražūs visais metų laikais. Nenorėję maudytis žmonės vaikščiojo po miestą, fotografavo bažnyčią ir įdomesnius pastatus, paminklus, lankėsi „Apverstame name“, prie ežero kalbino antis, balandžius ir varnas, pietavo kavinėse ir žavėjosi bundančia gamta, o ypač – krokų pieva. Gaila, kad dar nepražydo narcizai...

Mažai kas Kazlų Rūdoje dabar organizuoja tokias įdomias keliones po gražias Lietuvos vietas, teatrus, veža į edukacines programas. Už tokį rūpestį keliautojai dėkoja Kazlų Rūdos savivaldybės neįgaliųjų draugijos pirmininkei Ramutei Sarapinavičienei, pavaduotojai Nijolei Bagušienei ir visada transporto paslaugas teikiančiai transporto įmonei „Angelma“.

Gražinos Kalvaitienės nuotr.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas
SRfondas_puslapyje_antras
rėmėjai
TAIP PAT SKAITYKITE
rubrika portale TV3.lt