Šiaulių r. Amatų centre – keramikos pamokos

Aukštelkės neįgalieji mokėsi lipdyti molio dirbinius.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laiškelyje „Bičiulystei“ Stasė Stonkienė pasidalijo edukacinio užsiėmimo įspūdžiais.

Grupė Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Aukštelkės padalinio narių vykome į Kuršėnų tautodailės ir amatų centrą. Važiavome neseniai Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos gautu mikroautobusu, turinčiu keltuvą. Kadangi judu neįgaliojo vežimėliu, man tai labai svarbu.

Kuršėnuose mus priėmė labai maloniai. Edukacinį užsiėmimą su moliu pravedė septintasis puodžių karalius Algimantas Tamašauskas. Tai buvo smagus ir įdomus kūrybinis užsiėmimas. Sužinojome, kaip iš molio gabaliuko gimsta keramikos dirbiniai. Pajautėme atpalaiduojančią molio terapiją. Mes nusprendėme lipdyti vazas, jas sukūrėme visas skirtingas. Puodžių karalius dar pamokė, kaip lipdyti pieštukines, gulbes, varlytes ir kitas nedideles figūrėles. Dabar laukiame, kol išdžius ir galėsime surengti savo keramikos dirbinių parodėlę.

Apžiūrėjome ir medžio drožinių parodą. Visi esame labai patenkinti šia kelione. Jau grįždami savo vadovei Violetai Budreckienei sakėme, kad mielai keliautume dar kartą. Esame labai dėkingi Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkei Elenai Kačinskienei už suteiktą galimybę nuvykti į Kuršėnus. Džiaugėmės vairuotojo nuoširdumu ir paslaugumu.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas