Šiauliai. Paminėta Pasaulinė Parkinsono diena

Šiauliuose paminėta Parkinsono diena.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šiaulių Parkinsono draugijos pirmininkė Zita Vaidilienė su „Bičiulystės“ skaitytojais dalijasi neseniai vykusios šventės įspūdžiais.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje buvo minima Pasaulinė Parkinsono ligos diena. Į šventę susirinko daugiau negu šimtas žmonių – šiame renginyje norėjo dalyvauti tiek sergantys, tiek sveikesni.

Renginyje dalyvavo Šiaulių m. savivaldybės mero pavaduotojas E. Elijošius, Seimo nariai S. Tumėnas, A. Gumuliauskas, Šiaulių m. respublikinės ligoninės neurologas A. Lukošaitis, Seimo pirmininko pavaduotojos R. Baškienės padėjėja J. Šakočiuvienė, Visuomenės sveikatos biuro sveikos mitybos specialistė I. Kuodienė. Atvyko ir svečių iš Žemaitijos sostinės Telšių – Parkinsono draugijos Telšių skyriaus pirmininkė L. Sabaliauskienė su bendrijos nariais, Lietuvos Pensininkų ir Neįgaliųjų bendrijos nariai su ansambliu „Dar pabūkim“.

Buvo įteiktos padėkos aktyviems ir visur dalyvaujantiems Parkinsono draugijos nariams, Šiaulių miesto mero padėkos atiteko projekto vykdytojams. Renginyje koncertavo Šiaulių Parkinsono draugijos kapela „Savi“ (vadovas S. Vedeckis), ansamblis „Gaida“ (vadovas J. Gavenauskas), draugijos judesio ir šokių terapijos grupė „Tango“ (vadovas L. Laureckis). Mėgėjų teatro „Devyni žolynai“ artistai parodė spektaklį „Ženteliai“.

Atvyko nemažai ir Šiaulių miesto nevyriausybinių organizacijų atstovų. Šiaulių Parkinsono draugijos pirmininkei, šių eilučių autorei, buvo įteikta Šiaulių miesto mero A. Visocko padėka už savanorystę, aktyvią visuomeninę veiklą, nuoširdų darbą su neįgaliaisiais. Po renginio visi bendravo prie arbatos puodelio, dalijosi vargais, skausmais ir rūpesčiais, kurie kamuoja nežiūrint į tai, kad pavasario saulė kasdien budina svietą.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas