Jonava. Smagūs pavasario renginiai

Velykinėje šventėje nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir padėkos raštais.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Marius Glinskas laiške „Bičiulystei“ rašo apie smagius Jonavos rajono neįgaliųjų draugijos renginius.

Jonavos rajono neįgaliųjų rajono draugijos iniciatyva įvyko draugijos sporto užsiėmimus lankančiųjų bei Ruklos reabilitacijos ir slaugos centro gyventojų sporto varžybos.

Pasigalynėta keturiose rungtyse – baudų mėtymo, smiginio, šaškių ir šachmatų. Pirmąsias vietas „skynė“ draugijos nariai, tačiau kitos prizinės vietos su sidabro, bronzos medaliais ir padėkos raštais atiteko rukliečiams. Renginys buvo surengtas Velykų proga, todėl visi pabendravo prie arbatos puodelio, sumušė dar ne vieną margutį. Sportininkai dėkojo Justino Vareikio progimnazijos direktorei Olgai Mediekšei už suteiktas galimybes treniruotis ir pasivaržyti neseniai suremontuotoje sporto salėje.

O štai draugijos vokalinis ansamblis „Lietava“ (vad. Laima Stakeliūnienė) taip pat nesnaudė. Praėjusį penktadienį dainininkės dalyvavo regio­no vokalinių ansamblių šventėje, vykusioje Jonavos kultūros centro filiale – Čičinų kaimo kultūros centre. Nors įsitvirtinti tarp nugalėtojų ir nepavyko, neįgaliųjų kolektyvas savo romantiškomis dainomis nudžiugino ir žiūrovų, ir komisijos širdis.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas