Tauragė. Mūsų dainos Tau, Motule

Tauragiškiai mamas sveikino eilėmis ir dainomis.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos tarybos narys Vladislovas Kirkickas „Bičiulystės“ skaitytojams papasakojo apie gražią šventę.

Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos ir jos pirmininko Kęstučio Petkaus iniciatyva miesto kultūros rūmuose buvo surengtas įspūdingas koncertas Motinos dienai paminėti „Pavasariniai žiedai Mamai“.

Susirinkusiuosius sveikino naujai išrinktas Tauragės savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, rajono tarybos nariai, draugijos pirmininkas K. Petkus. Renginį vedė nepamainoma draugijos renginių organizatorė ir vedėja Danutė Norgailienė.

Koncertą nuoširdžia daina pradėjo rajono moksleivių kūrybos centro vokalinio meno studijos „Adagio“ solistė Meidė Šlamaitė. Ji sulaukė audringų plojimų. Vėliau solistė su savo mama Asta padainavo dar kelias gražias dainas. Smagų šokį sušoko Trečiojo amžiaus universiteto šokėjai. Skambiomis dainomis džiugino sutrikusio intelekto žmonių meno kolektyvas „Geri norai“, vadovaujamas Regimanto Sergejevo. Labai šiltai buvo sutiktas žiūrovų jau pamėgtas Neįgaliųjų draugijos ansamblis „Svaja“ su vadovu Almutu Šileriu. O rajono neįgaliųjų draugijos saviraiškos būrelio moterų suvaidintas poetinis-muzikinis spektaklis „Likimo voratinkliai“ žiūrovus privertė susimąstyti apie gyvenimo vertybes, tarpusavio santykius.

Savo eilių paskaitė geras skaitovas, kūrėjas ir dailininkas Edvardas Gasinskas, taip pat buvo skaitomos ir šių eilučių autoriaus sukurtos eilės, skirtos jau išėjusioms mamoms.

Renginį vainikavo Neįgaliųjų draugijos moterų ansamblio „Vakarėja“ atliekamos dainos.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas