Marijampolė. Susirinkime – ir rimtos kalbos, ir šventinės melodijos

Ataskaitiniame susirinkime draugijos nariai aptarė praėjusių metų veiklą.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

„Bičiulystei“ atsiųstame laiške Aldona Vaišnorienė papasakojo apie Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijos ataskaitinį susirinkimą.

Balandžio pabaigoje į ataskaitinį susirinkimą gausiai susirinkę Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijos nariai aptarė praėjusių metų veiklą, pasveikino jubiliatus, tylos minute pagerbė Anapilin išėjusius likimo brolius ir seseris. Apie pustrečio šimto narių vienijanti organizacija – kaip šeima, padedanti silpniausiems, besirūpinanti talentingais, tarp keturių sienų nenorinčiais užsidaryti negalios nelepinamais žmonėmis. Buvo išklausytos draugijos pirmininkės ir revizijos komisijos pirmininkės ataskaitos.

Draugijos pirmininkė Lina Ežerinskienė informavo apie projektus, kuriems vykdyti lėšų skiria Marijampolės savivaldybė ir Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Ji pasidžiaugė rankdarbių ir dizaino, fotografijos būrelių veikla, folkloro ansamblio „Gija“ gražiu muzikavimu, draugijos sportininkų laimėjimais. Ilgiausias sąrašas švenčių, parodų, konkursų, varžybų, kur dalyvauja marijampoliečiai, tik patvirtina, kad negalia – tikrai ne kliūtis norint bendrauti, kurti ar sportuoti. Daug dėmesio draugijoje skiriama ir poilsiui, sveikatos stiprinimui, ypač visi laukia pažintinių kelionių.

„Dėkoju visiems draugijos nariams, tarybai už komandinį darbą projekto veiklose ir tiems, kurie noriai užeina ir, tikiuosi, užeis į draugiją tiesiog pasikalbėti, už palaikymą ir supratimą“, – sakė L. Ežerinskienė ir linkėjo išlaikyti bendrystės dvasią, kiekvieną dieną pasitikti kaip šventę ir branginti kartu praleistas akimirkas.

Po oficialių kalbų, Marijampolės savivaldybės atstovų sveikinimų visi kartu klausėsi meno mėgėjų kolektyvo atliekamų dainų, apžiūrėjo draugijos narių kūrybos parodą ir pasivaišino rėmėjų dovanotais skanumynais.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas