Radviliškis. Ataskaitinis susirinkimas ir Motinos dienos minėjimas

Radviliškyje atsiskaityta už praėjusių metų veiklą ir pagerbtos mamos.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkės pavaduotoja Irena Vilniuvienė rašo apie įvykusį renginį.

Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko Radviliškio rajono neįgaliųjų draugijos ataskaitinis susirinkimas ir Motinos dienos minėjimas.

Renginį dainomis pradėjo draugijos ansamblis „Gabija“. Ansamblio vadovė Roma Apšegienė ir draugijos pirmininkė Jūratė Bredulskienė gražiais žodžiais pasveikino visas mamas ir močiutes.

Susirinkimą vedė tarybos narė Vitalija Puodžiūnienė. J. Bredulskienė perskaitė ataskaitą apie 2018 metais vykdytus projektus ir atliktus darbus. Po ataskaitos draugijos narius ir pirmininkę sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Socialinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Rasa Miškinienė. Po sveikinimų koncertavo Paciūnėlių kaimo bendruomenės kapela „Liaudė“ (vadovas Zigmas Paulauskas).

Visuomenės sveikatos biuro specialistė Skaidra Armonienė skaitė paskaitą visiems aktualia tema – apie pirmosios pagalbos suteikimą ir defibriliatoriaus naudojimą. Visi norintys galėjo pabandyti, kaip gaivinti žmogų.

V. Puodžiūnienė perskaitė draugijos nario Klemo Gelumbausko eilių apie mamą, susirinkusius linksmino kapelos „Liaudė“ muzikantai.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas