Šeduva. Pavasaris įnešė aktyvumo

Itin aktyvus Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijoje buvo ansamblis „Verdenė“.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos narė Irmina Beneševičiūtė laiške „Bičiulystei“ pasakoja apie organizacijos veiklą pavasarį.

Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijai pavasaris prasidėjo aktyviai. Draugijos patalpose vyko ataskaitinis susirinkimas. Jį pradėjo Šeduvos miesto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Romualda Pranskietienė. Ji pasveikino susirinkusiuosius ir tylos minute paprašė pagerbti išėjusius Anapilin. Vėliau R. Pranskietienė perskaitė ataskaitą apie 2018 m. vykdytus projektus ir atliktus darbus. Draugijos nariai pasidžiaugė, kad visus metus aktyviai vyko kultūrinė veikla. Draugijos duetai ir ansamblis „Verdenė“ dalyvavo įvairiuose renginiuose, pelnė apdovanojimų, tapo „Vilties paukštės 2018“ laureatu. Už tai esame dėkingi kompetentingai meno vadovei Evelinai Stalgienei. Jai įteikta Radviliškio rajono mero padėka už pasiektus rezultatus. Taip pat apdovanoti aktyvūs auksarankiai J. Račas, N. Balkienė, kurie savo darbais prisideda prie užimtumo veiklų. Po ataskaitos vyko humoro grupės „Sprandžina“, vadovaujamos charizmatiškosios vadovės bei idėjų generatorės Izolinos Staniulienės, pasirodymas.

Šiais metais draugijoje taip pat vyksta aktyvi kultūrinė veikla. Būtėnų bendruomenės namuose vykusiame renginyje, skirtame Motinos dienai paminėti, skambėjo puikios ansamblio „Verdenė“ ir duetų atliekamos dainos. Grožėjomės Elzbietos Masiliūnienės rankdarbiais. Koncertavome ir Pociūnų bei Acokavo bendruomenėse vykusiuose mamoms skirtuose renginiuose.

L. Simaičio nuotr. 

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas