Kaišiadorys. Veiklos kupinas pavasaris

Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijoje lankėsi Rėdės miestelio (Vokietija) parapijos atstovai.

Bendruomenės balsas
Nustatymai

Laiške „Bičiulystei“ Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Stanislava Globienė papasakojo, kuo šį pavasarį gyveno draugijos nariai.

Rankdarbių būrelio narių rajono savivaldybėje organizuojamos parodėlės jau tapo tradiciniu renginiu. Ir šį pavasarį čia puikavosi įvairūs proginiai suvenyrai, megzti ir siūti darbeliai, originalūs Jono Katkevičiaus paveikslai ir jo autorinės knygos.

Kaišiadorių parapijos klebono Rimvydo Jurkevičiaus dėka draugijoje lankėsi Rėdės miestelio (Vokietija) parapijos atstovai, kurie jau 19-tus metus atvyksta į Kaišiadoris su labdaringa misija. Svečiuodamiesi draugijoje jie domėjosi mūsų veikla, peržiūrėjo metraščius, kuriuose atsispindi draugijos darbai ir veik­los nuo pat organizacijos įkūrimo, aplankė kelis sunkią negalią turinčius žmones. Draugijos neįgaliesiems jie atvežė nemažai sauskelnių, įklotų, paklotų, lazdelių, neįgaliojo vežimėlį. Labai džiaugiamės jų apsilankymu ir pažadu į draugiją atvykti kiek­vienais metais.

Mūsų dienos užimtumo būrelio narės svečius pavaišino skania moliūgų sriuba, cepelinais. Svečiams į kelionę įdėjome rankdarbių būrelio vadovės Dalios Sinkevičienės suvenyrų.

Balandžio pabaigoje būrelis draugijos narių kartu su romansų kolektyvu ,,Svajonė“ lankėsi Vievio neįgaliųjų draugijos ataskaitiniame susirinkime. Atlikome 9 kūrinius, J. Katkevičius paskaitė savo kūrybos eilių. Vievio neįgaliųjų draugijos nariai mus labai šiltai priėmė, sulaukėme daug aplodismentų, buvome apdovanoti draugijos narių pagamintais angelėliais.

Gegužės pradžioje buvome išvykę į Garliavą. Viešosios bib­liotekos didžiojoje salėje koncertavo mūsų moterų vokalinis ansamblis ,,Ežiuolė“. Šios bibliotekos patalpose vyksta įvairūs renginiai vaikams, paaugliams ir suaugusiems, rengiamos parodos. Keletą jų smalsiai apžiūrėjo ir mūsų meno kolektyvas.

Darbų ir rūpesčių draugijoje daug. Labai džiaugiamės, kad turime didelį būrį aktyvių draugijos narių, kurie nori visur dalyvauti, keliauti, džiaugtis gyvenimu.

 

Rėmėjai

dnt_puslapyje_pirmas